Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Mauritius

Mauricius, v angličtině zvaný Mauritius, patří mezi nejoblíbenější tropické destinace evropských turistů. Název Mauritius vznikl zkrácením z „Prins Maurits van Nassaueiland", což bylo jméno, které ostrovu dali Holanďané roku 1598 a uctili jím svého prince „Maurits van Oranje".

Počátkem osmnáctého století Holanďané ostrov opustili a následně Francie vyhlásila Mauritius za svou kolonii a přejmenovala ho na „Île de France". Dalšími kolonisty ostrova byli Britové, ale ti dění do ostrova příliš nezasahovali, a proto dodnes na ostrovech převládá francouzský vliv.

S názvem Mauritius však Francouzi ani Britové hnout nedokázali, žádné přejmenování se neujalo a po vyhlášení nezávislosti v roce 1968 byl nový stát pojmenován Republic of Mauritius.

Český název Mauricius vznikl transkripcí, mnoho lidí však u nás mylně používá anglický název. Veškeré podrobné informace o destinaci Mauritius najdete v české části našeho webu.

Svatby na ostrově Mauritius

Hotely Mauritius a místa pro svatbu

Svatby Mauritius a ceny

Svatební cesta Mauritius

Dokumenty a informace Mauritius

O destinaci Mauritius

Praktické informace Mauritius

Výlety a aktivity Mauritius

Fotogalerie Mauritius

"Exotická svatba vám zajistí vše,  co k romantické svatbě v zahraničí patří: ubytování, svatební obřad, dokumenty pro stavbu v zahraničí, svatební cestu i informace o vybrané svatební destinaci. Pokud se berete, vše co potřebujete, je adresa exoticka-svatba.cz."Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji