Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Zakynthos

Proč svatba na Zakynthosu?

Pokud věříte na předurčení a symboly, pak je Zakynthos ideálním místem, kde uspořádat svatbu. Podle dávných bájí byl domovem krásného Apollona a jeho sestry bohyně lovu a plodnosti Artemis, takže pokud chcete naplnit své manželství v brzké době dětmi, bude místo Vašeho obřadu krásným symbolem Vašeho přání. Líbánky tu strávíte zahaleni do oparu vůní jasmínů, ibišků, orchidejí, které zde rostou na každém kroku.

Kolik svatba na Zakynthosu stojí?

Co se týče uspořádání svatebního obřadu vyjde vyřízení veškerých dokumentů, zajištění svatebního obřadu včetně oddávajícího a rezervace termínu obřadu něco přes dvacet tisíc, celková částka svatby se ale bude odvíjet od typu ubytování a data, kdy svůj obřad uspořádáte. Mimo hlavní sezónu můžete uspořit i několik tisíc.

S jakým předstihem svatbu na Zakhyntosu objednat ?

Svatbu je potřeba začít připravovat alespoň s předstihem tři měsíce, jistější je ale nechat si větší rezervu. Atraktivní destinace jako Zakynthos bývají často zamluvené dlouho dopředu a mohlo by se stát, že se Vaše svatba neuskuteční podle Vašich představ jen proto, že se nenajde místo v letadle.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji