Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Peloponéský poloostrov

Proč svatba na Peloponéském poloostrově?

Uspořádání svatby v zahraničí nabízí zajímavé spojení prožití unikátního svatebního dne a líbánek v exotickém prostředí v jednom. Obojí zanechá ve Vašem životě nesmazatelnou stopu. Svatební den na Peloponésu je přímo ideální příležitostí pro milovníky historie, kteří než lenošení na pláži vyznávají výlety za památkami. Málokterý kout na světě jich má tolik.

Kolik svatba na Peloponéském  poloostrově stojí?

Svatební obřad na pevnině vyjde o něco levněji než na řeckých ostrovech a při tom jsou tamní krásy neopakovatelné, moře stejně modré a pláže nádherné. I tak si budete muset ušetřit alespoň padesát tisíc. Lépe je ale neutratíte.

Kdy uspořádat svatbu na Peloponéském poloostrově?

I když je Řecko součástí Evropské unie, je třeba začít s plánováním svatebnímu obřadu několik měsíců před termínem, minimálně tři až čtyři. Pro naše klienty vybíráme ty nekrásnější destinace a z toho důvodu je o ně větší zájem ze strany českých i zahraničních párů. Byla by škoda se nevzít, protože jste zaspali a včas si nezamluvili místo svatebního obřadu.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji