Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

O nás

Exotická svatba je divize svatební agentury Perfektní svatba, jedné z největších na trhu v Praze a středních Čechách, která zorganizovala desítky svateb pro české i zahraniční klienty. Spolupracujeme s prověřenými cestovními kancelářemi, světovými  hotelovými řetězci a předními aerolinkami.

Proč se při zařizování Vaší svatby obrátit na agenturu Perfektní svatba? Můžeme Vám předložit nabídky od více dodavatelů a z nich pak vybrat tu nejvýhodnější. Ceny zájezdů nejsou nikterak navýšeny a shodují se, nebo jsou dokonce nižší, než byste získali přímo od cestovních kanceláří. Navíc Vám pomůžeme s vyřizováním dokumentů jak v Čechách, tak ve vybrané destinaci.

Svatba – to je také den, který stojí za zapamatování a je potřeba opatřit spoustu věcí, které je lepší si do na místo svatby dovést, než je v omezeném časovém úseku shánět přímo na místě. Jde například o svatební šaty, které budete v místě jen těžko shánět  a upravit na nevěstinu velikost. Z titulu přední svatební agentury spolupracujeme s mnoha svatebními salony v Praze, kde si vyberete svatební róbu, kterou si do destinace odvezete. Totéž se týká i obleku či smokingu pro ženicha.

Další důležitou součástí svatby je fotograf. V hotelu působí sice svatební fotografové, ale často nemáte na výběr a zrovna Vám nemusí práce „přiděleného" fotografa vyhovovat. Spolupracujeme s řadou špičkových českých fotografů či kameramanů, kteří s vámi do destinace odletí. Pak můžete zaznamenat nejen okamžiky slavnostního obřadu a těsně po něm, ale také poslední chvíle strávené na svobodě.

Zařídíme za Vás svatební oznámení, doporučíme vynikající zlatnické mistry pro Vaše snubní prsteny a další drobnosti, kterých jsou při přípravě svatby desítky a my je máme všechny tak říkajíc „pod palcem". A to je jeden z hlavních důvodů, proč se obrátit na zkušenou svatební agenturu.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji