Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Grenada

Proč svatba na ostrově Grenada?

Grenadě se přezdívá ostrov koření a opravdu, tamní vzduch je prosycen vůní vanilky, skořice, muškátového oříšku a dalších nosu libých ingrediencí. Svatba zde proto bude nejen exotická, ale i voňavá. O přírodních krásách karibského ostrova by se daly popsat romány, ale proč číst? Vidět a prožít takříkajíc na vlastní kůži, je vždycky lepší.

Kolik svatba na ostrově Grenada stoji?

Pořídit svatbu se vším všudy na ostrově Grenada se Vám s naší pomocí může podařit od necelých pětapadesáti tisíc za osobu při desetidenním pobytu. Pokud se budete chtít opravdu rozmazlit v luxusním letovisku, není problém, jen si ještě o pár desítek připlatíte. Ale v každém případě vám garantujeme špičkový servis, elegantní ubytování a nádhernou svatbu bez starostí.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Připravte se na to, že s přípravami svatby na exotické Grenadě bude třeba začít minimálně tři měsíce před obřadem, raději ale dříve. Ostatně, moc se to neliší od plánování svatby v Čechách. Do destinace musíte přijet čtyři až pět dní před samotným obřadem a stejně tak dlouho počkat poté. Před obřadem je nutné navštívit tamní Ministerstvo vnitra a požádat o uskutečnění obřadu. Po svatbě je zase třeba počkat na ověření oddacího listu. Mezi tím budete mít dostatek času věnovat se sami sobě a užívat si krás Grenady.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji