Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Seychelles

Na Seychelských ostrovech se používají tři úřední jazyky – kreolština, francouzština a angličtina, z toho důvodu se můžete se setkat s oficiálním názvem republiky hned ve třech variantách - Republik Sesel, République des Seychelles, Republic of Seychelles.

Seychelles jsou vyhledávaným turistickým cílem movitých turistů a to hlavně proto, že politika vlády se rozhodla zachovat pro budoucí generace fantastické přírodní bohatství mimo jiné i regulací turistiky. Z toho důvodu patří Seychelles spíše k dražším destinacím.

Cena ovšem nemůže odradit opravdové milovníky exotiky, na Seychelles je k vidění mnoho endemických druhů rostlin i zvířat, ostrovy  jsou totiž vzdáleny od Afriky i Asie natolik, že tamní příroda se vyvíjela naprosto unikátně, bez okolních vlivů. Vědecké studie udávají, že na ostrovech Seychelles roste přinejmenším  75 druhů kvetoucích rostlin, 15 druhů ptáků, 3 druhy savců, 30 druhů obojživelníků a plazů a několik stovek druhů bezobratlých, které nenajdete nikde jinde na světě.  Symbolem státu Seychelles se stala palma seychelská (Lodoicea maldivica), jejíž obrovské plody váží až 20 kilogramů. Na atolu Aldabra žije největší světová populace obřích želv odhadovaná na 150-180 tisíc jedinců.

Pokud se chcete o ostrovech Seychelles dozvědět více nebo uvažujete, že na tam prožijete svatbu nebo svatební cestu, podrobné informace najdete v levé části pod českým tvarem Seychely, nebo můžete kliknout na odkazy níže.

Svatby na ostrovech Seychelles

Hotely Seychelles a místa pro svatbu

Svatby Seychelles a ceny

Svatební cesta Seychelles

Dokumenty a informace Seychelles

O destinaci Seychelles

Praktické informace Seychelles

Výlety a aktivity Seychelles

Fotogalerie SeychellesVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji