Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Anguilla

Proč svatba na Anguille?

Ostrov Anguilla patří mezi nejluxusnější a ovšem také nejdražší karibské destinace. Děkovat za to může turistické politice, která například zakazuje stavět hotely vyšší než palmy. Kdo by nechtěl prožít své první kroky v manželství na tak výjimečném místě s bělostnými korálovými plážemi a šumícími palmami, na nich můžete potkat známé tváře stříbrného plátna.

Kolik svatba na Anguille stojí?

Svatba na Anguille patří k těm dražším, ale proč byste šetřili a jezdili někam, kde vás pohltí davy turistů? Ano za luxus se platí, ale v případě tohoto  ostrůvku a jeho skvělých resortů nebudete litovat žádné vynaložené koruny navíc.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Plánování svatby v zahraničí si žádá delší dobu, a proto si s přípravou svatby na Anguille dejte čas alespoň 4-6 měsíců. Jelikož tento ostrovní stát spadá pod Zámořská území Velké Británie, nemusíte se bát žádných zdržení či problémů s vyřizováním dokumentů.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji