Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Reference

Koordinátorky Perfektní svatby pomohly oddat v exotických zemích  již desítky párů. K tomu je třeba připočítat více než sto padesát spokojených manželů z Čech i zahraničí, kterým jsme zařídili perfektní svatbu na romantických místech Prahy, Čech i Moravy.

Při hledání ideálního místa, kde uspořádat svůj velký den, Vám pomohou osobní zkušenosti našich koordinátorek, které většinu destinací osobně navštívily a pro pořádání svateb a vzájemnou spolupráci s tamními úřady osobně prověřily. Víme, kam jet v lednu i červenci, aby Vás nesmetl smrtonosný hurikán, kde se vyhnete pekelně vlhkým vedrům a naopak, kde najdete ty nejkrásnější pláže, či zažijete pravý domorodý obřad. Samozřejmostí je vyřízení dokumentů a razítek jak u českých úřadů, tak v destinaci.

Pokud Vás zajímají naše zkušenosti, postřehy a doporučení, rádi s Vámi Vaše přání a představy osobně probereme, konzultace je pochopitelně zdarma. Stačí jen zavolat nebo poslat email, a dohodnout si schůzku.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji