Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Maledivy

Proč svatba na Maledivách?

V současné době lze uspořádat na Maledivách pouze symbolický svatební obřad, jelikož právní platnost svatby na Maledivách není našimi úřady uznávána. Můžete strávit kouzelné chvíle na fantastickém místě, daleko od civilizace, jen ve dvou, nebo Vašimi nejbližšími a to včetně exotického obřadu na některé z bělostných pláží.  Váš sňatek se tak bude skládat z neopakovatelných okamžiků, které Vám navždy zůstanou v paměti. Legalizaci pak můžete vyřešit jednoduchým obřadem na vaší radnici.

Kolik svatba na Maledivách stojí?

Romantický obřad v exotickém podání Malediv a jejich obyvatel Vám uspořádáme se vším, co k tomu patří – nebude chybět výzdoba obřadního místa ale i chatky pro svatební noc, kytice pro nevěstu, romantická večeře, dort či tradiční hudba během obřadu, stejně jako fotografie a další výhody, které poskytují tamní hotely našim klientům. Svatební balíček na osobu stojí již od 90 000 korun na osobu za sedm nocí.

S jakým předstihem svatbu na Maledivách objednat?

Vzhledem k velkému zájmu o lokalitu Maledivských ostrovů je třeba začít s hledáním ideálního ubytování alespoň tři až čtyři měsíce před termínem vašeho symbolického sňatku. Obecně platí – čím dříve, tím lépe, může se totiž také stát, že sice najdete hotel Vašich snů, ale ne místo v letadle. Vzhledem k tomu, že obřady proběhnou jen v symbolické rovině, není potřeba počítat s vyřizováním dokumentů a byrokracií.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji