Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Parga

Proč svatba v Parze?

Milujete Řecko, ale vadí vám turisty přeplněné oblasti? Hledáte kout, který zůstává stranou a přesto si půvaby nezadá s nejnavštěvovanějšími letovisky? Našli jsme ho za Vás! Parga je nádherné pevninské město s pozůstatky benátské pevnosti, položené nad malebnými plážičkami s bílým pískem a malými oblázky, obklopené zalesněnými kopci.

Kolik stojí svatba v Parze?

O konečné ceně svatby v pevninském Řecku rozhodne až délka pobytu, termín ve vyšší či nižší sezóně a počet hvězdiček hotelu, ve kterém se ubytujete. Nicméně, my jsme pro vás schopni zorganizovat svatbu s pobytem na deset nocí včetně letenek, uspořádání svatebního obřadu a vyřízení veškerých administrativních záležitostí již za  21 691 Kč na osobu.

Kdy začít s plánováním svatby?

Stejně jako svatbu doma je třeba začít plánovat s několikaměsíčním předstihem, je nutné i svatbu v zahraničí začít promýšlet a poptávat alespoň tři měsíce před termínem. Nenechte se předběhnout.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji