Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Tobago

Proč svatba na Tobagu?

Pokud hledáte místo, kde se zastavil čas, pak pro Vás ideální ostrov Tobago. Je součástí státu Trinidad a Tobago, přičemž Trinidad je hlučný, veselý, civilizovaný ostrov, kdežto jeho menší bratr Tobago je řídce osídlený, nedotčený a klidný. Najdete tam krásnou, nezničenou přírodu, přátelské obyvatelstvo žijící své dny v poklidném tempu. Udělejte si Vaši svatbu stejně pohodovou.

Kolik svatba na Tobagu stoji?

Svatba na Tobagu patří, pokud ji budeme porovnávat s podobnými destinacemi karibské oblasti, k levnějším. Pobyt na deset nocí s dopravou spojený se svatebním obřadem včetně vyřízení dokumentů, kytice, dortu a dalších náležitostí stojí od padesáti šesti tisíc korun na osobu.

S jakým předstihem svatbu objednat?

I svatba na Tobagu vyžaduje dlouhou, pečlivou přípravu, jak ostatně každá. S plánováním je třeba začít minimálně tři měsíce pře termínem, ideálně ovšem i půl roku. V destinaci je také potřeba zůstat alespoň deset dní, protože před svatbou musíte navštívit Ministerstvo vnitra, kde podáte žádost o uzavření manželství, poté musíte počkat na povolení a po obřadu zase na potvrzení oddacího listu. Čekání si můžete vyplnit objevováním panenského ostrova i jeho korálového pobřeží a hlavně - jeden druhého.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji