Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Bacolet Beach Club * * * *

Tobago

Bacolet Beach Club je malý, elegantní hotel, jeho personál si zakládá na osobním přístupu k hostům. Autorkou designu je přední topmodelka Gloria Jones-Knapp, která mu dodala nadčasový šmrnc a eleganci.

Detail Hotelu

Coco Reef * * * * *

Tobago

Tobago je ostrov klidu, exotické krásy s úchvatnými tropickými pralesy, mnoha historickými pamětihodnostmi a nedostižnými plážemi – a to všechno nabízí i resort Coco Reef, jeden z předních  hotelů tohoto karibského ráje.

Detail Hotelu

Grafton Beach * * *

Tobago

Slunce, pláže, moře a zábava – to je motto rodinného prázdninového letoviska Grafton Beach na ostrově Tobago. Od svého otevření v roce 1989 získal slušnou řádku ocenění za nabízené služby a stal se jedním z nejoblíbenějších rodinných hotelů v lokalitě.

Detail Hotelu

Half Moon Blue * * * *

Tobago

Hotel Half Moon Blue postavený v koloniálním stylu s vysokými stropy a prostornými verandami shlíží z kopce na skrytou zátoku. Jeho prostředí i celé pojetí je stvořené pro trávení lenivých dní a romantických, exotických nocí dovolené.

Detail Hotelu

Le Grand Courlan * * *

Tobago

Hotelový resort Le Grand Courlan Spa je hodnocen úrovní 3,5 hvězdičky, což značí lepší průměr. Může být ideálním působištěm pro jednotlivce, páry či starší osoby, kteří hledají klid, protože je určen pouze pro dospělé, děti mladší 16ti let tu nemohou být ubytovány.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Blue Haven * * * *

Tobago

Hotel Blue Haven byl postaven ve 40. letech minulého století z trosek bývalé pevnosti Fort King George nedaleko Scarborough, hlavního města Tobaga. Hotel butikového tipu si zakládá na stylovém zařízení a krásném prostředí zátoky Bacolet Bay. Nabízí pohádkovou dovolenou v klidném prostředí a při tom v těsném dosahu kulturních a společenských příležitostí města hlavního města.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji