Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tobago |  Hotely Tobago |  Grafton Beach

Grafton Beach * * *

Tobago

Slunce, pláže, moře a zábava – to je motto rodinného prázdninového letoviska Grafton Beach na ostrově Tobago. Od svého otevření v roce 1989 získal slušnou řádku ocenění za nabízené služby a stal se jedním z nejoblíbenějších rodinných hotelů v lokalitě. Nabízí velmi slušný poměr ceny a výkonu, nečekejte tedy žádný nablýskaný luxus, ale klid a pohodu.

Poloha

Grafton Beach Resort  se nachází na západním pobřeží Tobaga asi dvacet minut od hlavního města Scarborough a asi čtvrt hodiny od letiště. Ve stráni postavená budova obklopena pěti akrybujného, tropického pralesa a je otevřen k tyrkysovému moři.

O hotelu

Třípatrová budova hotelu jako i celý areál prošly v roce 2008 renovací. V hotelu se nachází vnější i vnitřní bazén, restaurace a bary, internet, konferenční místnosti, společenská místnost, parkovací místa, prádelna, obchůdky. Pro klienty s nočními odlety slouží odjezdová místnostvybavená sprchami, klimatizací a TV.  Celý hotel je nekuřácký!

Ubytování

Hotel disponuje 102 pokoji a čtyřmi suitami, které jsou vybaveny klimatizací, balkonem či terasou, stropním ventilátorem, vysoušečem vlasů, ledničkou, trezorem, telefonem a TV. V koupeně najdete sprchu, vanu, WC afén.

Ocean View

Pokoje s vyhlídkou do slunné zátoky Stonehaven Bay, jejichž součástí je balkon nebo patio. Každý z pokojů jezařízen v ostrovním stylu.

Garden View

Pokoje, které nabízejí z balkonu či ptatia výhled do uklidňujících tropických zahrad aokolí. Vybavení je stejné jako u Ocean View.

Suite

Luxusní apartmány s ložnicí oddělenou od obývací částí a okouzlujícím výhledem na Karibské moře ze soukromého balkonu.

Restaurace a bary

Oceanview Restaurant

  • mezinárodní a lokální kuchyně

Neptune's Seafood Grill

  • mořské speciality, grilovaná jídla
  • pouze večeře

Buccaneer's Beach Bar

  • plážová restaurace
  • mezinárodní a lokální kuchyně

Bougainvillea Bar

  • hlavní bar situován v lobby

Swim-up Pool Bar

  • bar u bazénu
  • občerstvení a nápoje

Stravování

Hotel nabízí stravování All Inclusive v rámci něhož dostanete snídaně o obědy ve formě bufetu v restauraci Oceanview Restaurant, večeři tamtéž nebo vrestauraci Neptune's Seafood Grill jako bufet nebo table d'hôte.

Aktivity

V hotelu je blízkém okolí je nabízeno mnoho volno časových aktivit, jako například potápění, nemotorizované voní sporty, šlapadla, plachtění, kajaky. Přímo v hotelu si lze zahrát tenis, squash, šipky, stolní hry.Hotel pořádá animační programy a organizuje výlety po ostrově a okolí.

Golf

Nedaleko se nachází  Mt. Irvine golf course, osmnácti-jamkové hřiště s jedinečným výhledem na Karibské moře. Bylo postaveno s roce 1968 najemně se vlnících polích bývalých kokosových plantážích.

Zdroj foto: Grafton BeachVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji