Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Fiji

Souostroví Fidži má v různých jazycích různé názvy – anglicky Fiji,  fidžijsky Matanit ko Viti, v devatenáctém století kartografové označovali souostroví Oceánii ne právě lichotivým výrazem Cannibal Islands. Kanibalismus se tu praktikoval dlouho a zcela nepokrytě, nicméně pověsti praví, že domorodcům maso bělochů nechutnalo, prý podivně páchlo, proto první bílí návštěvníci Fiji  často unikli nezáviděníhodnému osudu, aby sloužili jako hlavní chod slavnostní večeře.

Současný název ostrovů Fiji vznikl nesprávným přepisem Viti, názvu největšího ostrova Vili Levu, který dal jméno celému souostroví. Česká transkripce pak udělala z Fiji - Fidži, i když mnoho Čechů stále dává přednost anglickému názvu.

Více informací a zajímavostí o Fiji najdete v levém menu, nebo odkazech uvedených níže  – nechybí tipy na výlety, informace o prověřených hotelech všech cenových kategorií ani ceníky svatebních cest a možností spořádání svatebního obřadu, který bude uznán českými úřady.

Svatby na ostrovech Fiji

Hotely Fiji a místa pro svatbu

Svatby Fiji a ceny

Svatební cesta Fiji

Dokumenty a informace Fiji

O destinaci Fiji

Praktické informace Fiji

Výlety a aktivity Fiji

Fotogalerie Fiji

"Exotická svatba vám zajistí vše,  co k romantické svatbě v zahraničí patří: ubytování, svatební obřad, dokumenty pro stavbu v zahraničí, svatební cestu i informace o vybrané svatební destinaci. Pokud se berete, vše co potřebujete, je adresa exoticka-svatba.cz."Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji