Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Britské panenské ostrovy

Proč svatba na Britských panenských ostrovech?

Britské panenské ostrovy jsou úchvatným koutem na zemi, který se pro své přírodní krásy stal oblíbených cílem náročných turistů ze Spojených států. Vrcholky monumentálního podmořského pohoří vystupující nad hladinu tvoří pevninu Britských panenských ostrovů a dávají jí jim tak jedinečný, neopakovatelný ráz. Můžete si pronajmout jachtu a cestovat mezi ostrůvky. Není vyloučené, že narazíte na neobydlený kus země či liduprázdnou pláž. Pak může začít pravá hra na Robinsony. Není snad snem všech novomanželů, být jen sami dva daleko od celého světa? Tady se Vám to může splnit po té, co uspořádáte obřad v některém z luxusních resortů.

Kolik svatba na Britských panenských ostrovech stoji?

Exkluzivní prostředí si účtuje exkluzivní ceny. Ne jinak je tomu na Britských panenských ostrovech. V některém z levnějších hotelů můžete mít svatbu se vším všudy včetně pobytu na sedm nocí a letenek od 79 900 Kč na osobu, pokud ale toužíte po opravdovém rozmazlování a exkluzivitě, doporučujeme svatební obřad na největším soukromém ostrově Britských panenských ostrovů Peter Island, kde zaplatíme kolem 133 500 Kč na osobu za sedm nocí podle ročního  období.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Svatbu je třeba začít plánovat minimálně tři až šest měsíců před plánovaným termínem. Přímo na Britských panenských ostrovech Vás čeká schůzka v Attorney General v hlavním městě, kde vyplníte a podepíšete žádost o uskutečnění obřadu, kterou musí podepsat i svědek. Po obřadu od Vás převezme oddací list svatební koordinátor a nechá jej ověřit apostilou, která je nutná pro uznání svatby v zahraničí našimi úřady.

Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji