Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Long Bay Beach Resort & Villas * * * *

Britské panenské ostrovy

Poměrně velký resort vyšší tříhvězdičkové kategorie je ideální pro rodiny i jednotlivce hledající klid a soukromí. Resort vznik na místě bývalé plantáže cukrové třtiny a na historii tu narazíte na každém kroku.

Detail Hotelu

Peter Island Resort * * * * *

Britské panenské ostrovy

Luxusní pětihvězdičkový resort Peter Island se nachází na stejnojmenném ostrově, který je největším soukromě vlastněným z Britských panenských ostrovů. Idylické místo daleko od civilizace s krásnou tropickou přírodou a špičkovými službami je Rájem na zemi.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Rosewood Little Dix Bay * * * * *

Britské panenské ostrovy

Rosewood Little Dix Bay je hotel špičkové kvality, který leží na malém ostrově virgin Gorda nedaleko Tortoly. Jeho předností je skvělý servis, luxusní ubytování a široká nabídka volno časových aktivit.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji