Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 3 Další »

Admiral Tsilivi * * * *

Zakynthos

Hotel Admiral, který patří do sítě Xenos Hotels, se nachází přímo v letovisku Tsilivi. Velký resort čítá na 180 pokojů, hosté mohou využít některý ze tří bazénů, nebo trávit celé dny v horkém písku pláží v Tsilivi, Bouka či Gaidaros. Resort svou živou atmosférou přímo vybízí, abyste si svou zaslouženou dovolenou užili naplno.

Detail Hotelu

Afroditi Venus Beach Hotel & Spa * * * *

Santorini

Čtyřhvězdičkový Afroditi Venus Beach Hotel & Spa je komplexem čtyř budov postavených v tradičním ostrovním stylu kombinovaném s moderním vybavením. Nachází se velmi blízko pláži a zároveň i v centru města Kamari.

Detail Hotelu

Alexandra Beach * * * *

Zakynthos

Na klidném místě, nedaleko centra města Tsilivi, přímo u písečné pláže, leží hotelový komplex Alexandra Beach čtyřhvězdičkové úrovně. Kolem hotelových budov se rozkládá zahrada s vysokými piniovými stromy, které stíní bungalovy rozeseté po zahradě. Celé dny můžete lenošit kolem hotelového bazénu nebo na plážových lehátkách.

Detail Hotelu

Anastasia * * * *

Zakynthos

Romantický hotel Anastasia je natřen tmavě růžovou barvou s bílými detaily. Ostrovní architektura je doplněna hlubokými balkony a terasami, které zajišťují soukromí pro posezení v jejich stínu. Romantický ráz hotelu podtrhuje bujná zelená zahrada s banánovníky, které plní i stínící a osvěžující funkci.

Detail Hotelu

Aparthotel Atrio * * * *

Peloponéský poloostrov

Poměrně nedávno postavený tříhvězdičkový apartmánový hotel Atrio disponujeme moderními, prostornými pokoji s nadstandardním vybavením. Pláž je vzdálená asi padesát metrů a dostanete se k ní přes zahradu po schodech. Ve studiu Atrio budou spokojeni všichni, kteří hledají klidnou dovolenou a upřednostňují ubytování v soukromí.

Detail Hotelu

Aqua Grand Exlusive Deluxe Resort * * * * *

Rhodos

Pětihvězdičkový resort Aqua Grand Exlusive Deluxe je určen pouze pro dospělé, což jistě uvítají páry, které touží po ničím nerušeném odpočinku, nebo zamilovaným, kteří na Rhodos přijeli uzavřít sňatek a užít si první dny manželství v láskyplném objetí a soukromí. Hotel leží přímo na pláži omývané tyrkysově průzračnou vodou Egejského moře.

Detail Hotelu

Cavo Spada * * * * *

Kréta

Cavo Spada, nejmodernější hotelový komplex na Krétě, leží asi 23 km západně od starobylého města Chanie. Nově postavený resort se rozkládá podél dlouhé oblázkové pláže a klientům nabízí krásný výhled na záliv.

Detail Hotelu

Elies Residence * * * * *

Lefkada

Pro náročné návštěvníky ostrova Lefkada doporučujeme ubytování v residenčním komplexu Elies. Dva kilometry od hlavního města ostrova najdete seskupení elegantních moderních vil, které nabízejí jedinečný výhled na přístav a západní část ostrova.

Detail Hotelu

Gaia Palace Deluxe * * * *

Kos

Gaia Palace Deluxe je poměrně rozsáhlý resort, který leží asi čtyři kilometry od půvabné rybářské vesničky Mastichari. Sněhobíle natřené domy, rozprostírající se od široké, písčité pláže, jsou obklopeny zahradou s parkovou úpravou. Budovy jsou rozděleny do čtyř sekcí v různých kategoriích. Tři shluky budov jsou postavené okolo bazénů, čtvrtá je blízko k moři.

Detail Hotelu

Golden Sun and Beach * * * *

Zakynthos

Nedaleko jedné z nejhezčích pláží ostrova Zakhyntos se nachází hotelový komplex Golden Sun and Beach. Rozsáhlý resort tvořený několika budovami postavenými ve středozemním stylu s červenými taškami na střechách a jemně pastelovými zdmi je situován v zelené zahradě, které vévodí sladkovodní bazén.

Detail Hotelu

Hotel Belvedere * * * *

Lesbos

I nejnáročnější návštěvníky slunečného ostrova Lesbos uspokojí svými službami i prostředím hotel Belvedere, který se sestává z několika bílých vilek postavených v duchu typické ostrovní architektury.

Detail Hotelu

Hotel Estia * * *

Santorini

Velmi dobrý poměr ceny a výkonu nabízí tříhvězdičkový hotel Estia, který se nachází v jednom z nejoblíbenějších destinací na Santorini – městečku Kamari. Malé ubytovací zařízení je poměrně klidné, neboť se v něm nachází pouze dvaatřicet ubytovacích jednotek.

Detail Hotelu

Hotel Pavlina * * * *

Peloponéský poloostrov

V krásném tichém prostředí nedaleko oblázkové pláže byl postaven hotel Pavlina, který disponuje fantastickým výhledem, protože stojí 15 metrů nad úrovní moře. Od pláže dělí hotel rozsáhlá zahrada, kde našla místo venkovní restaurace.

Detail Hotelu

Hotel Tigaki Beach * * * *

Kos

Jen několik desítek metrů dělí klienty hotelu Tigaki Beach od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Kos, která je pokrytá jemným, bílým pískem. Moderní, pohodlně zařízené pokoje i servis odpovídající čtyřhvězdičkovému ratingu hotelu, činí z resortu Tigaki Beach vhodné místo pro trávení dovolené.

Detail Hotelu

Lindian Jewel * * *

Rhodos

Hotel Lindian Jewel vyniká neformální atmosférou a skvělým zařízením. Leží v oblasti města Lindos, které je vyhledáváno pro svou krásu a typicky řecký ráz. I když je držitelem pouhých tří hvězdiček, je vyhledáván náročnějšími cestovateli, kteří si chtějí dovolenou pravdu užít v hotelu s dobrým zázemím a obsluhou.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 3 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji