Exotická svatba

tel. 251 566 249

Aparthotel Atrio * * * *

Peloponéský poloostrov

Poměrně nedávno postavený tříhvězdičkový apartmánový hotel Atrio disponujeme moderními, prostornými pokoji s nadstandardním vybavením. Majitel hotelu pečuje o hosty s nebývalou pečlivostí a málokdy opouští recepci. Pláž je vzdálená asi padesát metrů a dostanete se k ní přes zahradu po schodech. Ve studiu Atrio budou spokojeni všichni, kteří hledají klidnou dovolenou a upřednostňují ubytování v soukromí, stranou do velkých komplexů.

Poloha

Samotnému městečku Niforeika se podařilo uchovat klid a pohodu, kterou většina přímořských letovisek obklopených velkými hotelovými komplexy již ztratila. I když dnes se Niforeikou spíše rozumí komplex ubytovacích kapacit u moře mezi vesničkou Niforeikou  a městečkem Kato Achaia.  Její poloha a okolí vybízí jak k odpočinku, tak k výletům, nedaleko leží řada významných antických památek: Delfy 140 km, Olympie 100 km, Epidaur 200 km, Mykény 150 km, Korintu 130 km, Athény 220 km.

Pláže kolem městečka jsou oblázkové, čisté a upravené, se vstupem do vody spíše pozvolným. Ve starém městě najdete mnoho taveren, které nabízejí nádherný výhled na moře. Na pláži se vám při troše snahy podaří najít osamělé místo, kde budete sami.

O hotelu

Příjemný moderní hotel Atrio se sestává ze dvou budov postavených proti sobě, dohromady v nich najdete dvacet pokojů, což zaručuje dostatečnou zárukou soukromí a klidné dovolené. Hotelové pokoje jsou prostorné a moderně vybavené.  V objektu je pro hosty připravena automatická pračka a žehlička, takže se nemusíte obávat, že by vám došlo čisté prádlo. Hotel sice postrádá bazén, ale využít můžete bazén v sousedním hotelu Niforeika Beach, lehátka a slunečníky jsou zdarma. V hotelu nechybí wifi a TV koutek.

Ubytování

K dvoulůžkovému pokoji přísluší koupelna se sprchou a WC, nechybí ani fén. Součástí pokoje je kuchyňský kout s dvouvařičem, troubou, varnou konvicí a lednicí, kde si můžete uvařit nebo jen přichystat snídani, hotel totiž nenabízí stravu.  Dále tu najdete televizor se satelitním připojením, rádio, klimatizace a balkon či trasa. Wifi připojení je na pokoji zdarma. Dětská postýlka je zdarma, u některých pokojů máte možnost 2-3 přistýlek.

Stravování

O stravování se musíte postarat sami, kuchyňka je na pokoji, také máte možnost dokoupení polopenze ve vedlejším hotelu Niforeika Beach, nebo můžete využít některou z mnoha taveren v okolí.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji