Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Lefkada

Proč svatba na ostrově Lefkada?

Ostrov Lefkada patří k nejoblíbenějším destinacím Řecka a to zejména díky krásným plážím a příjemnému klimatu, které občas zvlhčí srážky, aby daly tamní přírodě smaragdově zelenou svěžest. Zatímco západ ostrova lemují písečné pláže, vnitrozemí ostrova je spíše hornaté a východnímu pobřeží zase vládne rušné turistické městečko Nidri a několik vesniček u moře, kam se sjíždí klikatými cestičkami z vrcholů hor. Romantické místo jako stvořené pro tak významný den společného života dvou lidí.

Kolik svatba na ostrově Lefkada stojí?

Abyste mohli uspořádat svatební obřad na strově Lefkada spolu s týdenním pobytem, budete si muset ušetřit minimálně padesát tisíc korun. Za ně pořídíte ubytování, letenky a veškeré nezbytné administrativní a úřední záležitosti.

S jakým předstihem svatbu na Lefkadě objednat?

Aby svatba proběhla přesně podle Vašich představ, v ideálním termínu, vysněném hotelu i svatebním místě, je třeba začít s plánováním co nejdříve, minimálně čtyři měsíce před termínem, ale šest by bylo jistější. Byla by škoda, kdybyste museli dělat ústupky Vašim přáním jen proto, že nebude místo v letadle.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji