Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Antigua

Proč svatba na Antigui?

Ostrov Antigua, který je součástí karibského ostrovního státu Antigua a Barbuda, vyniká velkým počtem pláží, dokonce se traduje, že jich tu najdete 365 – tedy na každý den jednu. Proto je to ideální místo pro spojení dvou lidí, kteří milují pláže, jemný písek a čisté moře. Tím vším Antigua vyniká. Ale i sám ostrov je exoticky krásný, tvořený zajímavou zvrásněnou krajinou. Tak proč tu neuspořádat svůj svatební den?

Kolik svatba na Antigui  stoji?

Svatba pro dva na exotickém místě jako Antigua nemusí stát víc, než malá stavba v Čechách. Můžeme pro vás uspořádat obřad s týdenním pobytem a dopravou již od necelých 73 tisíc korun na osobu.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Svatbu je nutné začít plánovat alespoň tři měsíce před plánovaným datem obřadu, ideální ovšem je až půl roku před, protože se nemusí najít místo v letadle nebo vhodné ubytování. Svatby se na Antigui pořádají ve všední dny a hotel uspořádá pouze jednu svatbu denně. V destinaci musíte zůstat několik dní před i po obřadu, neboť je nutné absolovovat některé právní náležitosti. Toho se ale nebojte, ujme se vás hotelový stavební koordinátor, který vás vším rychle  provede, abyste se mohli věnovat hlavně sami sobě.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji