Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Galley Bay * * * *

Antigua

Dovolenkový resort Galley Bay potěší hosty rafinovanou, neokázalou atmosférou, stejně jako příjemnými cenami All Inclusive. Poloha přímo  u tyrkysově modrých mořských vod  v bujné zahradě nabízí příjemný pobyt každému, kdo si alespoň a pár sní touží odpočinout od hektické civilizace.

Detail Hotelu

St. James's Club * * * *

Antigua

St. James's Club byl postaven v ústraní na 100 akrovém poloostrově a šíří atmosféru neformálního klubu: exklusivní úkryt pro páry, rodiny či singles s mnoha aktivitami a širokým vybavením.

Detail Hotelu

Verandah Resort & Spa * * * *

Antigua

The Verandah Resort & Spa je prázdninový resort poskytující  možnosti, které k řádnému dovolenkovému vyžití hledá každý. Od přírodních stezek, nemotorizovaných vodních sportů, šnorchlování a tenisu, po SPA péči, fitness centrum či dětský klub.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Anchorage Inn * * *

Antigua

Anchorage Inn je malý hotel na Antigui. Neleží sice přímo u pláže, ale z hotelu je zajištěna doprava. Ubytování v tomto hotelu je ideální jako základna pro výlety po ostrově, doporučujeme pronajmout si auto.

Detail Hotelu

Carlisle Bay Resort * * * * *

Antigua

Pětihvězdičkový resort Carlisle Bay na Antigui patří mezi nejluxusnější v Karibiku. Leží v zátoce u krásné pláže obklopené bujnou tropickou zahradou. Příslušnost k mezinárodnímu řetězci The Leading Hotel of the World je samo o sobě zárukou prvotřídních služeb a vysoké úrovně ubytování.

Detail Hotelu

Coconut Beach Club * * *

Antigua

Coconut Beach Club je cenově dostupný All Inclusive hotel v rodinném vlastnictví. Malý, přátelský resort bude vyhovovat párům, které hledají odpočinek daleko od hluku a shonu všedního dne.

Detail Hotelu

Hermitage Bay * * * * *

Antigua

Resort Hermitage Bay patří mezi hotely v soukromých rukou. Tvoří jej pouhých pětadvacet luxusních chatek, což i v nejrušnějších turistických měsících dopřává návštěvníkům klid a soukromí.

Detail Hotelu

Rosewood Jumby Bay * * * * *

Antigua

Pětihvězdičkový resort Rosewood Jumby Bay jako jeden z mála na Antigui poskytuje klid a intimitu soukromého ostrova. Resort je vyhledáván náročnými cestovateli toužícími po klidu a soukromí.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji