Exotická svatba

tel. 251 566 249

Antigua |  Hotely Antigua |  Galley Bay

Galley Bay * * * *

Antigua

Dovolenkový resort Galley Bay potěší hosty rafinovanou, neokázalou atmosférou, stejně jako příjemnými cenami All Inclusive. Poloha přímo u tyrkysově modrých mořských vod v bujné zahradě nabízí příjemný pobyt každému, kdo si alespoň a pár sní touží odpočinout od hektické civilizace. Centrem resortu je téměř kilometr dlouhá pláž bílého písku omývaná čistým, teplým mořem, která přímo vybízí k odpočinku ve stínu vzrostlých palem, ale také láká k četným nemotorizovaným vodním sportům.

Poloha

Resort Galley Bay se nachází u vesničky Five Islands Village, která je díky mnoha hotelům rušným turistickým centrem. Hlavní město St John's s vzdálené asi deset kilometrů je v současnosti čilým přístavem a kulturním i společenským centrem celého ostrova. Město jehož historie sahá až do sedmnáctého století je vyhlášené  značkovými obchody a klenotnictvími, stejně jako rozličným zbožím lokální řemeslné produkce. Historickou dominantou města je skvostná barokní katedrála St. John's Cathedral.

O hotelu

Poměrně rozsáhlý komplex resortu Galley Bay je zasazen do 40 akrové tropické zahrady plné exotických rostlin. Většina ubytovacích kapacit je situována nedaleko pobřeží a hosty tak dělí od chladivých mořských vln jen pár kroků přes bílé plážové písky. Součástí hotelu je i malá ptačí rezervace, kde můžete obdivovat pelikány, majestátní fregatky či elegantní volavky.

Hotelové restaurace a bary servírují nápadité pokrmy a drinky, po večerech i zábavné programy či koktailové party. Přes den můžete trávit čas u bazénu, na pláži jen poleháváním či plaváním nebo nemotorovými vodními porty, případně třeba joggingem na hotelových trasách či tenisem

Ubytování

Ubytování ji situováno do chatek rozmístěných n hotelových zahradách a podél pláže. Je rozděleno do čtyřech kategorií, ale všechny mají v základním vybavení  klimatizaci, lednici s minibarem, fén, trezor, telefon, terasu nebo balkon.

Premium Beachfront Suites

Suity jsou situovány na hranici pláže, jen několik kroků od hladiny moře. Stylově zařízená suita má i vlastní balkon vybavený ratanovým nábytkem a venkovnísprchou.

Gauguin cottages

Leží nedaleko jezírka s ptačí rezervací a jsou koncipovány v Tahitském stylu.  Soukromé patio jezařízeno zapuštěným bazénem, nábytkem a venkovní sprchou.

Superior Beachfront Rooms

Pokoje jsou situovány přímo na pláži, mají vlastní balkon, v koupelně jen sprcha.

Deluxe Beachfront Rooms

Nacházejí se v jedné ze dvou patrových budov u pláže, jsou prostorné doplněné velkým patiem s venkovní sprchou.

Restaurace a bary

Sea Grape

 • plážová restaurace
 • mořské speciality
 • jednou týdně karibské barbecue živá hudba

Gauguin

 • romantická restaurace pod širým nebem
 • karibská a evropská kuchyně

Ismay's Restaurant & Bar

 • plážová restaurace
 • lokální kuchyně, speciality moře

TeePee Bar

 • denní i večerní bar
 • koktejly

Lounge Bar

 • koktejly, večer živá zábava

Gauguin Bar

 • bar u stejnojmenné restaurace s velmi intimní atmosférou

Aktivity

Hotel disponuje širokou nabídkou sportů, aktivit i výletů. Nabízí potápění, šnorchlování, rybaření, v rámci All Inclusive i nemotorové vodní sporty jako kajak, windsurfing, či katamarán. V hotelu je i plně vybavené fitness centrum, tenisové kurty a malé lázně s masážemi a kůrami pečujícími o tělo i obličej.

K cestám za poznáním ostrova můžete využít nabídku výletů, včetně cykloturistiky a procházek pralesem.

Zdroj foto: Galley Bay FacebookVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji