Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Mauricius

Proč svatba na Mauriciu?

Toužíte po neobvyklé svatbě a nemusíte mít kolem sebe celou svou rodinu a všechny známé? (Ostatně, společnou oslavu můžete uspořádat kdykoli.) Proč se nerozjet do nějaké krásné, exotické země a neříci si své ANO na pláži, za uklidňujícího zvuku příboje a pod šveholícími listy palem? Jednou z cenově nejdostupnějších a při tom nejpříjemnějších destinací je Mauricius - „perla Indického oceánu“.

Kolik svatba na Mauriciu stoji?

Mauricius opravdu patří mezi levnější destinace, ale při tom kvalita ubytování a služeb je špičková, pláže i moře čisté, příroda neponičená. V nabídce máme celou řadu čtyř a pětihvězdičkových resortů a při tom se ceny zájezdu spojeného se svatebním obřadem a vyřízením dokumentů na osobu pohybují na sedm dní od 49 000 Kč, přičemž ženich platí vždy o něco víc, protože pro nevěsty jsme vyjednali zajímavé slevy.

S jakým předstihem svatbu objednat ?

S plánováním svatby v zahraničí je potřeba začít tři až šest měsíců před termínem obřadu, obecně je lepší začít v dříve, aby se stihli vyřídit všechny dokumenty. Před svatbou i po ní je nutné pobýt v destinaci dva až tři dny: před obřadem musíte navštívit mauricijské úřady, ale nebojte, svatební koordinátor Vás doprovodí a postupem vás provede. Po obřadu je zase třeba počkat několik dní na ověření oddacího listu apostilou. V žádném případě nemusíte mít strach, za sedm dní budete odlétat s potvrzeným oddacím listem v kapse a šťastným úsměvem na tváři.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji