Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Kréta

Proč svatba na Krétě?

Ostrov Kréta je považován za místo zrození boha Dia. Podmanivá atmosféra drsné přírody  skalnatého severu se směrem k moři změkčuje a přechází v nádherné romantické pláže, které budou jedinečným pozadím k romantickému svatebnímu obřadu. Místo, kde se zrodil největší z Bohů, se odrazí i na celém Vašem společném životě.

Kolik svatba ostrově Kréta stojí?

Svatební balíček pro uspořádání svatebního obřadu na jedné z krásných pláží Kréty stojí 25 000 korun. Zahrnuje administrativní poplatky a náležitosti, překlady oddávajícího a další právní náležitosti. Celková cena se pak odvíjí od délky pobytu a hotelu.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Svatbu je nutné objednat s několika měsíčním předstihem, zvláště pokud uvažujete o vrcholné sezoně, je třeba začít s plánováním svatebního obřadu a zajištěním ubytování již v zimních měsících. Nezapomeňte, nejste jediní, kdo touží po svatbě na Krétě.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji