Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Ochrana autorských práv

Veškerý obsah na stránkách www.exoticka-svatba.cz a to písemný i fotografický je duševním vlastnictvím agentury Perfektní svatba s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez souhlasu agentury Perfektní svatba s.r.o. zakázáno.

Zdrojem fotografií je agentura Shutterstock.com nebo pocházejí z archivů uvedených hotelů a spolupracujících cestovních kanceláří.

 

Registrovaní uživatelé služby zdarma - svatebního webu

Za všechna data vložená uživatelem nese odpovědnost uživatel. Za data se považují veškeré vložené texty a materiály, fotografie a odkazy. Uživatel se současně zavazuje, že bude vkládat pouze data, kterých je autorem nebo vlastníkem autorských práv. Provozovatel serveru je připraven poskytnout autorům veškeré informace vedoucí k odhalení uživatele, který takto  případně vkládá odcizená data.

Provozovatel si vyhrazuje právo nakládat s veškerými vloženými daty podle svého uvážení, například je upravovat nebo odstraňovat. 

Provozovatel nenese odpovědnost za chování uživatelů tohoto portálu.

Pravidla pro nahrávání fotografií

V případě, že nahrajete na web jakékoli fotografie, prohlašujete tím, že máte právo dané fotografie distribuovat a veřejně užívat.

Prohlašujete zároveň, že nahráním fotografií neporušujete autorský zákon.

V případě, že nahrajete fotografie, ke kterým právo distribuce nemáte, vystavujete se tak možnému stíhání za porušení autorských práv.

Perfektnisvatba.cz a Exotickasvatba.cz  nenese odpovědnost za chování uživatelů tohoto portálu.

Nahráním fotografií na portál Exotickasvatba.cz a Perfektnisvatba.cz udělujte provozovateli právo tyto fotografie dále volně používat na tomto portálu. 

Uživatel nemá nárok na jakoukoli náhradu v souvislosti se zrušením registrace a/nebo omezením či změnou funkcí Služeb, ke které Provozovatel přistoupí.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji