Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Santorini

Proč svatba na Santorini?

Kdy by nechtěl prožít svůj svatební den na nějakém výjimečném místě? A není snad bájná Atlantida právě takovou lokalitou? Podle všeho bylo toto půvabné souostroví místem dávné civilizace, než ji rozmetal největší sopečný výbuch v historii lidstva. Unikátní prostředí, která jsme vybrali jako možná místa Vašeho svatebního obřadu, se budou nádherně vyjímat na vašich svatebních fotografiích.

Kolik stojí stavba na Santorii?

Pravdou je, že uspořádat svatu na Santorini vyjde o něco dráž, než v ostatních lokalitách Řecka. Víc stojí jak ubytování, tak i pronájem místa stavebního obřadu. Ale rozhodně nebudete litovat, protože svatbu budete mít jen jednu a my se našim klientům snažili vyjednat takové podmínky, aby se cena nestala nepřekonatelnou překážkou.

S jakým předstihem svatbu na Santorini objednat?

Svatba na ostrově ve Středozemním moři vyžaduje několikaměsíční plánovaní. Paradoxně to není delší doba, než když připravujete středně velkou stavbu doma. Čtyři až šest měsíců je minimální doba pro rezervaci letenek a ubytování na překrásném ostrově Santorini.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji