Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Afroditi Venus Beach Hotel & Spa * * * *

Santorini

Čtyřhvězdičkový Afroditi Venus Beach Hotel & Spa je komplexem čtyř budov postavených v tradičním ostrovním stylu kombinovaném s moderním vybavením. Nachází se velmi blízko pláži a zároveň i v centru města Kamari.

Detail Hotelu

Hotel Estia * * *

Santorini

Velmi dobrý poměr ceny a výkonu nabízí tříhvězdičkový hotel Estia, který se nachází v jednom z nejoblíbenějších destinací na Santorini – městečku Kamari. Malé ubytovací zařízení je poměrně klidné, neboť se v něm nachází pouze dvaatřicet ubytovacích jednotek.

Detail Hotelu

Pantheon Deluxe Villas * * * * *

Santorini

Pantheon Villas je komplex luxusních studií, apartmánů a vil, který byl postaven na nejvyšším vrcholu Santorini. Jeho „vnitrozemská“ poloha vůbec nevadí, protože vzhledem k velikosti ostrova je vše na dosah ruky - pláže i letoviska.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Hotel Orion * * *

Santorini

Tříhvězdičkový hotel Orion leží na úpatí pohoří Mesa Vouno v klidné části městečka Kamari. Od pláže je vzdálen asi 300 metrů a stejně daleko je to i do centra letoviska, kde najdete bary, restaurace a můžete zažít noční život. Z oken a teras hotelu je nádherný výhled na zátoku, moře i samotné městečko.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji