Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 3 Další »

Likuliku Lagoon * * * * *

Fidži

Likuliku Lagoon je jen před několika málo lety postavený luxusní resort, který má všem ještě jedno prvenství – na Fidži je jediným, která má chatky postavené na vodě. Celý byl koncipován tak, že respektuje integritu s tradicemi, kulturou a architekturou ostrova.

Detail Hotelu

Malolo Island * * * *

Fidži

Malolo je domácky působící resort venkovského stylu, který určují chatky s přátelským personálem a autentickým prostředím. Naprostý klid ruší jen šustění kokosových palem a vlny omývající pobřeží.

Detail Hotelu

Mana Island Resort * * * *

Fidži

Představte si šest malých rekreačních středisek, každý s vlastní atmosférou, nabídkou ubytování a služeb, které dokážou upokojit potřeby od nejnáročnějších klientů po nenáročné. To vše je hlavní předností resortu Mana Island.

Detail Hotelu

Matamanoa Island * * * *

Fidži

Matamanoa Island je malý, intimní, odlehlý resort zasazený na krásném, stejnojmenném ostrově. Je ideální pro ty, kteří chtějí zapomenout na stres práce a náročný životní styl nebo ty, kteří sní o míru a klidu.

Detail Hotelu

Outrigger On The Lagoon * * * * *

Fidži

Krásný, pětihvězdičkový resort Outrigger On The Lagoon je postaven ve čtyřiceti akrové zahradě u písečné pláže v samém srdci Korálového pobřeží. Koncipován ve stylu moderní fidžijské vesnice, ovšem bungalovy jsou plně klimatizované a pohodlně a luxusně zařízené.

Detail Hotelu

Sonaisali Island Resort * * * *

Fidži

Sonaisali Island Resort se, jak název napovídá, rozkládá na ostrově. Dalo by se mluvit o dokonalé poloze – ostrůvek nabízí odlehlost a intimitu, ideální podmínky pro odpočinek a zároveň téměř na dosah najdete velkoměstské radovánky.

Detail Hotelu

Tambua Sands * * *

Fidži

Pokud o dovolené hledáte intimitu a odpočinek, doporučujeme únik do resortu Tambua Sands, populárního resortu zvláště mezi cestovateli hledajícími příjemnou a přátelskou atmosféru.

Detail Hotelu

Tokoriki Island Resort * * * *

Fidži

Přímo nebeský klid najdete v Tokoriki Island Resort, letovisku ležícím na stejnojmenném ostrově fidžijského souostroví Mamanuca. Bude vyhovovat těm, kteří dávají přednost ubytování a odpočinku v uklidňujícím prostředí, obklopeni typickým designem tichomořských ostrovů.

Detail Hotelu

Treasure Island Resort * * * *

Fidži

Resort s příznačným názvem – Treasure Island – tedy ostrov pokladů – je zasazen na malém korálovém atolu a patří k nejoblíbenějším fidžijským resortům již po více než 36 let.

Detail Hotelu

Vatulele Island Resort by Six Senses * * * * *

Fidži

Pětihvězdičkový resort Vatulele na stejnojmenném ostrůvku patří ke světovému luxusnímu hotelovému řetězci Six Senses. Byl otevřen roku 1990 a při jeho zařizování byl brán zřetel na detail a styl odrážející neobvyklý design Santé Fe Style.

Detail Hotelu

Warwick Fiji Resort & Spa * * * *

Fidži

Rozlehlá budova resortu Warwick se nachází na jižním pobřeží ostrova Viti Levu, který patří do „zlaté prázdninové oblasti“ korálového pobřeží, kde se seskupují ty nejžádanější letoviska Fidži.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Beachcomber Island Resort * * *

Fidži

Beachcomber Island Resort je doslova rájem pro ty, kteří jsou mladí, aktivní a neumí ani vteřinu zůstat v klidu. Představa správně strávené dovolené, je pro ně nekonečný ohňostroj zážitků, pohybu a večírků.

Detail Hotelu

Bounty Island Fiji Resort * *

Fidži

Dvouhvězdičkový resort Bounty Island Fiji je ideálním prázdninovým místem pro rodiny s dětmi a mladé návštěvníky. Nabízí široký výběr volnočasových vodních aktivit, jako plavání, šnorchlování, potápění či veslování, ke kterým má opravdu vynikající podmínky.

Detail Hotelu

Castaway Island Resort * * * *

Fidži

Již více než čtyřicet let se soukromý čtyřhvězdičkový resort Castaway Island snaží udržet jeho původní, přírodní ráz. Zasazen do unikátní neposkvrněné přírody malého ostrova uzpůsobil veškeré snahy, zařízení i služby tomu, aby tu klienti našli odpočinek a zábavu, na níž nezapomenou a budou se rádi vracet.

Detail Hotelu

Dolphin Island * * * * *

Fidži

Dovolenou v naprostém soukromí vám umožní prožít luxusní resort Dolpfin Island. V tropickém ráji, na soukromém ostrově mohou být ubytováni najednou maximálně čtyři páry. Luxusní chatky pro dva byly postaveny s využitím prvků tradiční architektury Fidži.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 3 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji