Exotická svatba

tel. 251 566 249

Fidži |  Hotely Fidži |  Sonaisali Island Resort

Sonaisali Island Resort * * * *

Fidži

Sonaisali Island Resort se, jak název napovídá, rozkládá na ostrově. Dalo by se mluvit o dokonalé poloze – ostrůvek nabízí odlehlost a intimitu, ideální podmínky pro odpočinek a zároveň téměř na dosah najdete velkoměstské radovánky, protože hlavní město Fidži Suva a letiště Nadi leží necelou půlhodinu plavby. Hotel si zakládá na přátelském personálu, kvalitní kuchyni a elegantně zařízených pokojích. Jak se píše na stránkách hotelu – každý si tu najde to své. A bude spokojen.

Poloha

Malý ostrůvek Sonaisali leží asi 300 metrů od Viti Levu, hlavního ostrova Fidži, kde se nachází jak hlavní město Suva, tak mezinárodní letiště v Nadi. Obě tyto města jsou vzdálena necelou půlhodinku autem. Spojení s velkým ostrovem je zajištěno 24 hodin denně.  Rozhodně doporučujeme využít možnosti a navštívit hlavní město Suva a projít si jeho starobylé čtvrtě, paláce i parky a nakupit si v moderních obchodních centrech.

O hotelu

Elegantní čtyřhvězdičkový resort vlastní obří bazén ve stylu laguny, kde hosté s oblibou tráví svůj čas – ať už v jeho čisté vodě nebo sluněním a popíjením koktejlů na okolních terasách. O chod se stará 24 hodinová recepce, nechybí konferenční místnost, několik restaurací a barů, business centrum, internetové připojení, čistírna s prádelnou, tenisové kurty, hotelové lázně a další.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v pokojích nebo chatkách, které dohromady čítají 123 jednotek. K základnímu vybavení všech pokojů patří satelitní TV, DVD, přímá telefonní linka, rádio, vysoušeč vlasů v koupelně, sejf, kávovar, žehlička, žehlící prkno a plně vybavený mini-bar.

Standard

Standardní pokoj s balkonem leží nedaleko hlavního komplexu. Kapacita pokoje je maximálně pro čtyři osoby.

Deluxe Double

Prostorné pokoje mají přímý vstup na pláž. Kapacita je maximálně pro čtyři osoby.

Beachfront Family Bures

Chatky na pobřeží jsou pro maximálně šest osob. Mají dvě ložnice, oddělenou obývací část a prostornou terasu s výhledem na oceán.

Ocean View Bures

Chatky pro čtyři osoby s krásným výhledem na oceán z otevřené verandy.

Beachfront Spa Bures

Chatky pro čtyři osoby s krásným výhledem na oceán z otevřené verandy, kde jde také umístěna vana s perličkovou koupelí.

Restaurace  a bary

Sunset Terrace Restaurant

  • hlavní restaurace
  • snídaně, obědy, večeře
  • mezinárodní a lokální kuchyně
  • tematické bufety

'The Plantation' Restaurant

  • pokládána za jednu z nejlepších restaurací na Fidži
  • mezinárodní kuchyně, orientální speciality, delikatesy Fidži

Aktivity

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou se snaží své klienty hlavně pobavit.  K tomu slouží celá škála aktivit a to jak na suchu tak na vodě (nebo pod vodou) - windsurfing, vodní skútr, vodní lyže, tenis, šnorchlování, surf, rybaření, potápění, plážový volejbal, plachtění, jachting. Dále můžete hrát tenis, vyzkoušet jízdu na koni nebo výlety na útes a na jiné zajímavosti v okolí. Unavené tělo můžete relaxovat v hotelových lázní, které provádějí masáže a různé druhy péče o tělo a obličej.

Zdroj foto: Sonaisali Island ResortVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji