Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15 Další »

Merville Beach * * *

Mauricius

Hotel Merville Beach nabízí velice slušný střední standard za dobrou cenu v s hezkým koupáním na hotelové pláži. Nedaleko se nachází letovisko Grand Baie, kde najdete spoustu malých obchůdků a restaurací.

Detail Hotelu

Anse Chastanet * * * *

Svatá Lucie

Architekt a majitel romantického rezortu Anse Chastanet upřímně věří v přírodu. Proto vytvořil hotel, jehož přirozenou součástí jsou stromy a květiny, vůně, moře a zpěv ptáků. Pozemky, které obklopuje 600 akrů bujného tropického pralesa, sousedí s dvěma slunnými plážemi.

Detail Hotelu

Bacolet Beach Club * * * *

Tobago

Bacolet Beach Club je malý, elegantní hotel, jeho personál si zakládá na osobním přístupu k hostům. Autorkou designu je přední topmodelka Gloria Jones-Knapp, která mu dodala nadčasový šmrnc a eleganci.

Detail Hotelu

Calabash Cove & SPA * * * * *

Svatá Lucie

Calabash Cove je luxusní pětihvězdičkový hotel, který byl navržen s velkou péčí, aby co nejlépe harmonizoval s krásami okolní přírody. Čtyři hlavní živly – země, vzduch, světlo a vodu reprezentuje exotické dřevo, kámen a další přírodní materiály, které jsou zakomponovány do budov. Resort Calabash Cove je zkrátka skvělým místem pro prožití svého velkého dne.

Detail Hotelu

Calabash Hotel * * * * *

Grenada

Resort Calabash se skládá ze třiceti siut postavených čelem k moři ve tvaru podkovy kolem osmiakrové tropické zahrady. Resort vyniká skvělým servisem a personál se řídí pravidlem, že žádné přání klientů není nemožné.

Detail Hotelu

Coco Reef * * * * *

Tobago

Tobago je ostrov klidu, exotické krásy s úchvatnými tropickými pralesy, mnoha historickými pamětihodnostmi a nedostižnými plážemi – a to všechno nabízí i resort Coco Reef, jeden z předních  hotelů tohoto karibského ráje.

Detail Hotelu

Coin de Mire Attitude * * *

Mauricius

Tříhvězdičkový resort Coin de Mire Attitude v kombinaci elegantně moderního zařízení s typicky mauricijskou architekturou vytváří příjemné prostředí pod tropickým sluncem, kde se každý návštěvník cítí jako doma.

Detail Hotelu

Coral Reef Club * * * * *

Barbados

Nedávno zrenovovaný resort Coral Reef Club se může pyšnit pěti hvězdičkami a právem, je totiž dokonalou ukázkou elegance Západní Indie. Prioritou personálu je dodržet heslo: "Small Luxury Hotel of the World"

Detail Hotelu

Coyaba Beach Resort * * * *

Grenada

Čtyřhvězdičkový Coyaba Beach Resort leží přímo na světoznámé pláži Grande Anse. Pobyt zde zaručuje příjemný mix odpočinku, kulturního a nočního života a nákupních příležitostí.

Detail Hotelu

Crane * * * * *

Barbados

Resort The Crane byl prvním, který byl  na Barbadosu postaven, jeho historie sahá až do roku 1887. Kombinuje eleganci, starosvětský šarm a úžasné přírodní krásy.

Detail Hotelu

Dinarobin Hotel Golf & Spa * * * * * *

Mauricius

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově Mauricius patří k renomovanému řetězci Beachcomber. Má jedinečnou polohu na jihozápadní části ostrova ve stínu monumentální skály Le Morne. Pláže bělostného písku nabízejí koupání v naprostém soukromí.

Detail Hotelu

Filitheyo Island * * * * *

Maledivy

Resort Filitheyo vyniká hustou vegetací a krásnou lagunou, která je ideální ke koupání i šnorchlování. Rozkládá na malém ostrůvku o rozměrech asi 900 x 500 metrů situovaném jihozápadně od hlavního ostrova.

Detail Hotelu

Flamboyant Hotel and Villas * * *

Grenada

Pláž Grand Anse je považována za nejkrásnější část Grenady a právě u ní se nachází tříhvězdičkový resort Flamboyant hotel and Villas. Stojí v překrásné tropické zahradě a okno každého pokoje, apartmánu či vily nabízí fantastický výhled do krajiny nebo na moře.

Detail Hotelu

Galley Bay * * * *

Antigua

Dovolenkový resort Galley Bay potěší hosty rafinovanou, neokázalou atmosférou, stejně jako příjemnými cenami All Inclusive. Poloha přímo  u tyrkysově modrých mořských vod  v bujné zahradě nabízí příjemný pobyt každému, kdo si alespoň a pár sní touží odpočinout od hektické civilizace.

Detail Hotelu

Grafton Beach * * *

Tobago

Slunce, pláže, moře a zábava – to je motto rodinného prázdninového letoviska Grafton Beach na ostrově Tobago. Od svého otevření v roce 1989 získal slušnou řádku ocenění za nabízené služby a stal se jedním z nejoblíbenějších rodinných hotelů v lokalitě.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji