Exotická svatba

tel. 251 566 249

Grenada |  Hotely Grenada |  Coyaba Beach Resort

Coyaba Beach Resort * * * *

Grenada

Čtyřhvězdičkový Coyaba Beach Resort leží přímo na světoznámé pláži Grande Anse. Nabízí perfektní ubytování a usměvavý hotelový personál poskytuje služby na vysoké úrovni včetně uvítacího drinku a studených ručníků na osvěžení po únavné cestě. Pobyt zde vám zaručuje příjemný mix odpočinku, kulturního a nočního života a nákupních příležitostí. Po pobytu v tomto moderním, ale přesto přívětivém resortu se vám zaručeně nebude chtít domů.

Poloha

Coyaba Beach Resort má ideální polohu osm kilometrů od historicky zajímavého hlavního města Grenady St. George's a nedaleko od turistického srdce ostrova – krásné, světoznámé pláže Grand Anse na jihozápadním pobřeží Grenady. O dvanáct kilometrů dál najdete přírodní krásy Grand Etang National Park & Reserve.

O hotelu

Coyaba Beach Resort leží uprostřed pěti akrové tropické zahrady. Z jedné strany ho omývají čisté vody karibského moře a nad ním se tyčí zelené kopce. V hotelu se nachází bazén, dvě restaurace, bary, kino pod širým nebem, obchody, prádelna s čistírnou. Je vhodný jak pro pořádání obchodních jednání, kterým může nabídnout business centrum, individuální počítačové stanice a WIFI, tak i pro rodinná výročí, oslavy a svatby.

Grenaďané mají velmi vřelý vztah k dětem a personál tohoto hotelu není výjimkou, klientům s rodinami nabízí i hlídání dětí. Velmi dobrou úroveň mají i hotelové lázně.

Ubytování

Pokoje v počtu osmdesáti jsou rozmístěné ve vilách, které obklopuje zahrada. Všechny mají ve vybavení klimatizaci, stropní ventilátor, telefon, trezor, ledničku, žehličku, varnou konvici, televizi, soukromý balkon nebo terasu. V koupelně je vana sprchový kout, WC a fén.

Restaurace a bary

Arawakabana

  • mezinárodní a karibská kuchyně, speciality moře
  • otevřená restaurace

The Carbet

  • grilované karbanátky, polévky, saláty, sendviče

Cacique Bar and Lounge

  • každý týden živá zábava

Swim-up Pool Bar

  • plážový bar

Lobby Bar

  • bar v hlavní budově

Aktivity

Krásná pláž vybavená lehátky a slunečníky přímo vybízí ke koupání a vodním sportům, z nich hotel nabízí kajaky, šnorchlování, windsurfing, plachtění, potápění (PADI). Z pozemních aktivit můžete vyzkoušet stolní tenis, tenis, plážový volejbal, kroket, stolní hry, jógu, fitness a další. Každý týden se tu pořádají hudební představení živé nebo reprodukované hudby.

Zdroj foto: Coyaba Beach ResortVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji