Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Kos

Proč svatba na Kosu?

Ostrov Kos zatím zůstal i přes své půvaby, krásné památky a svěže zelenou přírodu na pokraji zájmu turistů. To jej činí ideální místem pro uspořádání svatby v Řecku. Během Vašeho velkého dne nebudete zakopávat o davy návštěvníků a o radnici či jiné svatební místo se nebudete muset dělit s dalšími páry. Při tom nepřijdete o srdečnou atmosféru typicky řecké svatby.

Kolik svatba na Kosu stojí?

Základní balíček pro svatbu na půvabném řeckém ostrově Kos stojí 20 000 korun, k němu je možné dokoupit ještě další služby, které učiní vaši svatbu příjemnější a pohodlnější, ty se pohybují od osmi set korun výše a zahrnují služby od vizážisty až po tradiční řeckou kapelu. Celková cena svatby se bude odvíjet od hotelu, ve kterém se rozhodnete ubytovat a délky pobytu.

S jakým předstihem svatbu na Kosu objednat?

Pokud chcete, aby byla vaše stavba přesně podle vašich náročných představ, musíte začít plánovat svatbu několik měsíců předem a je jedno, zda se má odehrávat ve Vašem rodném kraji nebo vzdáleném ostrově Kos. Při plánováni svatby v zahraničí musíte počítat s obsazeností hotelů a případně i letadel v termínu, který jste si vybrali. Proto začněte už dnes.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji