Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Moorea

Proč svatba na ostrově Moorea?

Vložte své srdce do rukou vyvoleného na jediném místě na světě, které svým tvarem tradiční symbol lásky dokonale kopíruje. Fascinující tropický ostrov Francouzské Polynésie leží coby kamenem dohodil od známějšího Tahiti a je prodchnutý vřelostí a pohostinností tamních obyvatel.

Kolik svatba ostrově Moorea stojí?

Svatba ve vzdálené Francouzské Polynésii se dá uspořádat za cenu od 122 tisíc za osobu. Tato částka zahrnuje letenku, ubytování na deset dní ve čtyřhvězdičkovém resortu, svatební obřad na radnici včetně vyřízení dokumentů, ale také tradiční svatební obřad s hudebníky, tanečníky a oddávajícím šamanem.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Pokud si chcete říct své ANO v tropickém ráji ostrova Moorea, musíte začít s přípravami v předstihu 4-6 měsíců před plánovaným termínem. Legální svatební obřad probíhá na radnici a je třeba přiletět na ostrov alespoň dva dny před obřadem a poté ještě počkat zhruba pět dní na ověření oddacího listu apostilou.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji