Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Rhodos

Proč svatba na Rhodu?

Ostrov Rhodos by se druhým jménem mohl jmenovat ostrov slunce, a právem. Sluneční paprsky laskají tamní pláže v průměru 300 dní v roce a to je asi také důvod, proč byl zasvěcen bohu slunce Heliovi. Proč si nepojistit svůj životní svazek, aby byl celý zalitý hřejivými slunečními paprsky a neuskutečnit svou svatbu na Rhodu?

Kolik svatba na ostrově Rhodos stojí?

Ne každá svatba v zahraničí je vyhrazena jen bohatým, na Rhodu můžete mít krásnou svatbu s osmidenním pobytem a romantickým svatebním obřadem v půvabné kapličce v zátoce Agios Pavlos již od 29 500 na osobu.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Svatbu je třeba plánovat vždy s několika měsíčním předstihem, ať už se berete na radnici v rodném městě, nebo stovky kilometrů od něj. Při svatbě v zahraničí za vás většinu záležitostí opatří agentura, ale zase je třeba včas zajistit ubytování a letenky ve vybrané destinaci. Pokud se chcete vzít na sluncem zalitém Rhodu, začněte plánovat alespoň s půlročním předstihem.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji