Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Aqua Grand Exlusive Deluxe Resort * * * * *

Rhodos

Pětihvězdičkový resort Aqua Grand Exlusive Deluxe je určen pouze pro dospělé, což jistě uvítají páry, které touží po ničím nerušeném odpočinku, nebo zamilovaným, kteří na Rhodos přijeli uzavřít sňatek a užít si první dny manželství v láskyplném objetí a soukromí. Hotel leží přímo na pláži omývané tyrkysově průzračnou vodou Egejského moře.

Detail Hotelu

Lindian Jewel * * *

Rhodos

Hotel Lindian Jewel vyniká neformální atmosférou a skvělým zařízením. Leží v oblasti města Lindos, které je vyhledáváno pro svou krásu a typicky řecký ráz. I když je držitelem pouhých tří hvězdiček, je vyhledáván náročnějšími cestovateli, kteří si chtějí dovolenou pravdu užít v hotelu s dobrým zázemím a obsluhou.

Detail Hotelu

Louis Colossos Beach * * * *

Rhodos

Částečně zrekonstruovaný resort Louis Colossos Beach, patří do rodiny vyhlášeného řeckého řetězce Louis. Komplex vybudovaný v letovisku Faliraki podél čisté písečné pláže, nabízí ubytování ve více než sedmi set pokojích několika kategorií a typů.

Detail Hotelu

Rhodos Village * * * *

Rhodos

Náročnější cestovatelé naleznou ideální dovolenou v krásném hotelu Rodos Village, jehož stavební styl evokuje působivou architekturu starověkého Řecka. Jeho budovy se nepřehlédnutelně tyčí nad krásnou písečnou pláží.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji