Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

Merville Beach * * *

Mauricius

Hotel Merville Beach nabízí velice slušný střední standard za dobrou cenu v s hezkým koupáním na hotelové pláži. Nedaleko se nachází letovisko Grand Baie, kde najdete spoustu malých obchůdků a restaurací.

Detail Hotelu

Coin de Mire Attitude * * *

Mauricius

Tříhvězdičkový resort Coin de Mire Attitude v kombinaci elegantně moderního zařízení s typicky mauricijskou architekturou vytváří příjemné prostředí pod tropickým sluncem, kde se každý návštěvník cítí jako doma.

Detail Hotelu

Dinarobin Hotel Golf & Spa * * * * * *

Mauricius

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově Mauricius patří k renomovanému řetězci Beachcomber. Má jedinečnou polohu na jihozápadní části ostrova ve stínu monumentální skály Le Morne. Pláže bělostného písku nabízejí koupání v naprostém soukromí.

Detail Hotelu

Filitheyo Island * * * * *

Maledivy

Resort Filitheyo vyniká hustou vegetací a krásnou lagunou, která je ideální ke koupání i šnorchlování. Rozkládá na malém ostrůvku o rozměrech asi 900 x 500 metrů situovaném jihozápadně od hlavního ostrova.

Detail Hotelu

Chalets D´Anse Forbans * * *

Seychely

Tříhvězdičkový romantický resort, který byl postaven u krásné slunečné pláže Anse Forbans, nabízí moderní, cenově dostupné a pohodlné ubytování, pouze o stravu se musíte postarat sami.

Detail Hotelu

La Reserve * * * *

Seychely

Malý rodinný hotel La Reserve měl vždy mezi návštěvníky Seychel velmi dobrou pověst. Ale nyní po renovaci, kterou prošel v roce 2007, dokáže uspokojit i náročnější klientelu.

Detail Hotelu

Le Canonnier * * * *

Mauricius

Jeden z nejoblíbenějších hotelů na Mauriciu patřící do řetězce Beachcomber, je ze tří stran obklopen plážemi a nabízí velmi slušný poměr ceny a výkonu.

Detail Hotelu

Le Mauricia * * * *

Mauricius

Hotel Le Mauricia patřící do sítě Beachcomber se nachází přímo v mauricijském letovisku Grand Baie a to je jeho výhodou i prokletím - někteří rádi využijí možnosti, které Grand Baie  nabízí, druhým naopak může živější provoz v okolí hotelu vadit.

Detail Hotelu

Le Meridien Barbarons * * * *

Seychely

Moderní hotelový komplex Le Meridien Barbarons sice patří do vyšší-střední cenové kategorie, ale za to poskytuje slušnou nabídku aktivit a sportovního vyžití, stejně jako příjemné ubytování s kvalitní péčí.

Detail Hotelu

Le Paradis & Golf Club * * * * *

Mauricius

Le Paradis – ráj a opravdu je tento resort perlou mezi hotely na Mauriciu. Pláže bílého písku kolem průzračně křišťálového moře zátoky vábí k opalování, průzračné vody k potápění, nad nimi ční nepřehlédnutelný monument skály Le Morne. 

Detail Hotelu

Le Victoria * * * * *

Mauricius

Hotel Le Victoria nabízí velmi prostorné pokoje, obdivovatele podmořských krás zase nadchne bohatá korálová laguna nedalekého Národního mořského parku. Ostatně celý koncept hotelu je určen pro vyznavače aktivní dovolené.

Detail Hotelu

Lux Le Morne * * * * *

Mauricius

Pětihvězdičkový resort Lux Le Morne představuje oázu pro milovníky menších, klidnějších zařízení s ubytovacími a stravovacími službami na té nejvyšší úrovni.

Detail Hotelu

Maritim * * * *

Mauricius

Ráz hotelu Maritim určují vkusně zakomponované kamenné ruiny bývalého cukrovaru. V roce 2009 proběhla velkorysá renovace, která resortu velmi prospěla.

Detail Hotelu

Medhufushi Island Resort * * * * *

Maledivy

Resort Medhufushi patří mezi českými turisty k nejoblíbenějším, ve velmi dobrém poměru ceny a výkonu Vám Medhufushi Resort představí Maledivy v celé své kráse a bohatství.

Detail Hotelu

New Emerald Cove * * *

Seychely

Resort New Emerald Cove nabízí vše, co zosobňuje pojem „ty pravé Seychely“ – klid, romantiku, krásné pláže. Když už je klidu příliš, není problém dopravit se přes zátoku vydat se poznávat krásy ostrova, nebo navštívit Casino.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji