Exotická svatba

tel. 251 566 249

Mauricius |  Hotely Mauricius |  Merville Beach

Merville Beach * * *

Mauricius

Hotel Merville Beach nabízí velice slušný střední standard za dobrou cenu v s hezkým koupáním na hotelové pláži. Nedaleko se nachází letovisko Grand Baie, které nabízí spoustu malých obchůdků, restaurací a dalších aktivit. Proto je možná lepší variantou zvolit polopenzi, než All Inclusive. Nabízí se tak větší příležitost okusit, co všechno Mauricius může nabídnout. Hotel také poskytuje výrazné slevy pro novomanžele na svatební cestě. Ty se vztahují i na registrovaná partnerství osob stejného pohlaví.

Poloha

Merville Beach se nachází na severozápadním pobřeží Mauricia v oblasti letoviska  Grand Baie, krátkou procházkou se dostanete do uliček s množstvím obchůdků, restaurací či kaváren. Hlavní město Port Louis je vzdáleno asi 30 minut jízdy autem

Navíc platí zátoka, u níž hotel leží, za nejhezčí v severní oblasti. Pláž hotelu je  určena pouze hotelovým hostům, což zaručuje dostatek soukromí i přiměřený prostor. 

O hotelu

Dobře udržovaný starší hotel nabízí recepci se základními službami, bazén a obchůdek. Stravovat se lze v hlavní restauraci, nebo baru přímo na pláži. Část areálu hotelu je tvořena tropickou zahradou, v níž se nachází několik vilek pro náročnější hosty.

Ubytování

V hlavní budově se ve čtyřech patrech nacházejí pokoje typu Standard, v křídle Garden Court jsou umístěny pokoje kategorie Superior a Deluxe, ty mají výhled na moře.

V hotelové zahradě jsou rozmístěné vilky o třech pokojích typu Deluxe nebo na vyžádání  Deluxe Family o rozloze 42 m2.  Vybavení všech pokojů je totožné, mají klimatizaci, koupelnu s vanou, sprchou a WC, telefon, Sat-TV, minibar a sejf. Nechybí ani balkon či terasa.

Restaurace a bary

La Terrasse

  • exotické speciality inspirované čínskými, kreolskými a francouzskými tradicemi
    bufet a barbecue

Le Badamier

  • bar nabízí barevné koktejly, lokální drinky, mezinárodní nápoje.

Stravování

Polopenze klientům zajišťuje snídaně ve formě bufetu, na večere také bufet nebo výběr z menu. Je možno si připlatit All Inclusive, čímž získáte plnou penzi a nabídku nealko- a alkoholických nápojů domácí produkce.

Aktivity

V ceně pobytu hotel hostům připravil tenis, volejbal, fitness, vodní lyže, windsurfing, lodě se skleněným dnem, šlapadla, kajaky, šnorchlování, za úhradu rybaření, výlety katamaranem a  potápění.

Příjemným bonusem hotelu jsou kvalitní lázně s terasou situovanou přímo nad zátokou. Na večer je zajištěn program s hudbou, či folklorními programy. 

Zdroj foto: Merville BeachVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji