Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Lesbos

Proč svatba na ostrově Lesbos?

Ostrov Lesos vyniká nádherným počasím, léto trvá dlouhé měsíce a slunečných dní má nejvíce ze všech ostrovů Egejského moře. Pokud se rozhodnete uspořádat svatbu na Lesbu, máte velkou šanci, že Vás po celý den budou zalévat sluneční paprsky a snad Vás budou provázet po celý společný život.

Kolik svatba na Lesbu stojí?

Řecko možná nepatří k nelevnějším evropským destinacím, ale určitě k nejkrásnějším. O tamních ostrovech to platí dvojnásob. Svatební balíček s vyřízením všech potřebných formalit a dokumentů přijde na 15 000 korun, ale celková částka bude záležet hlavně na období, délce pobytu a ubytování.

Kdy začít plánovat svatbu na Lesbu?

Příprava svatby trvá dlouho, a je jedno, zda ji plánujete doma nebo v daleké cizině. I při svatbě na řeckém ostrově Lesbos je třeba zamluvit si termín a ubytování co nejdříve, minimálně čtyři měsíce před plánovaným obřadem. Pak už se nebudete muset skoro o nic starat, vše zajistíme za Vás a Vy budete moci vybírat svatební šaty, protože to pravdu musíte sami.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji