Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Hotel Belvedere * * * *

Lesbos

I nejnáročnější návštěvníky slunečného ostrova Lesbos uspokojí svými službami i prostředím hotel Belvedere, který se sestává z několika bílých vilek postavených v duchu typické ostrovní architektury.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Hotel Alma * * * *

Lesbos

Čtyřhvězdičkový hotelový komplex Alma najdete na okraji Petry, na vyvýšeném místě odkud obhlédnete celou petrskou zátoku s ostrovem sv. Jiří. Necelých 100 metrů vzdálená pláž Avlaki má pozvolný vstup do nepříliš hluboké vody.

Detail Hotelu

Hotel Panorama * * *

Lesbos

Hotel Panorama tříhvězdičkové kategorie sice patří spíše k menším rodinným hotelům, ale na jeho kvality ukazuje fakt, že se do něho hosté rádi a pravidelně vracejí. Tvoří ho nízké domky usazené v zelené zahradě. Nachází se asi 800 metrů do centra Petry a asi 200 metrů od pláže s pozvolným vstupem do vody.

Detail Hotelu

Olive Press * * *

Lesbos

Tříhvězdičkový hotel Olive Press leží v historickém městě Molyvos, asi 200 metrů od centra a přímo u oblázkové pláže. Od hotelového bazénu se můžete kochat pohledem na fascinující zříceninu byzantského hradu a na část města.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji