Exotická svatba

tel. 251 566 249

Lesbos |  Hotely Lesbos |  Hotel Panorama

Hotel Panorama * * *

Lesbos

Hotel Panorama tříhvězdičkové kategorie sice patří spíše k menším rodinným hotelům, ale na jeho kvality ukazuje fakt, že se do něho hosté rádi a pravidelně vracejí. Tvoří ho nízké domky usazené v zelené zahradě. Nachází se asi 800 metrů do centra Petry a asi 200 metrů od pláže s pozvolným vstupem do vody.

Poloha

O vesničce Petra, která leží asi 6 km jižně od Molyvosu, se traduje, že patří k nejkrásnějším na Lesbu. Pokud si vyberete pobyt zde, neměli byste pominout výlet do Molyvosu, který je nazýván perlou ostrova a byl zařazen na seznam UNESCO. Samotnou Petru je charakterizuje osamocená skála, na níž se tyčí kostel Panagia Glykophilousa, odkud je nádherný výhled do okolní krajiny. Kouzlo Petry tvoří kamenné dlážděné ulice, roubené malebnými domky, v nichž se nacházejí obchůdky s různými turistickými suvenýry, kavárny či restaurace. K vesnici náleží překrásná písečná pláž s mírným vstupem do poměrně mělkých vod. Romantické prostředí je přímo ideální pro zamilované páry, které se rozhodly uspořádat svou svatbu na ostrově Lesbos.

Z letiště trvá cesta do Petry necelou hodinu.

O hotelu

Kouzlo hotelu Panorama spočívá v hostinských domech roztroušených po příjemné zahradě s bazénem, kde můžete v pohodlí relaxovat na lehátkách zdarma, na pláži jsou sice za poplatek, ale dobře se vám bude ležet i jen na vyhřátém písku.

V hotelu klientům naservírují dobré jídlo a osvěžující drinky v restauraci, snack baru nebo poolbaru. Na recepci je internet za poplatek cca 6 Eur/hod, nebo WiFi za poplatek cca 10 Eur/týden, ve vesnici  pak najdete internetovou kavárnu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje disponují koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. V pokoji dále najdete televizor, rádio balkon nebo terasu. Na pokoji můžete mít za příplatek lednici, sejf a klimatizaci. Zapůjčení dětské postýlky je zdarma, stejně tak i jedna přistýlka. Pokoje mají výhled na moře či do zahrady.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze, která obsahuje snídani a večeři formou bufetu.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji