Exotická svatba

tel. 251 566 249

Lesbos |  Hotely Lesbos |  Hotel Belvedere

Hotel Belvedere * * * *

Lesbos

I nejnáročnější návštěvníky slunečného ostrova Lesbos uspokojí svými službami i prostředím hotel Belvedere, který se sestává z několika bílých vilek postavených v duchu typické ostrovní architektury. Celý resort navíc obklopuje nádherná zahrada plná oleandrů, krásných to představitelů subtropického pásma. Z pokojových balkonů můžete pozorovat majestátní hrad v městečku Molyvos nebo Egejské moře. Pokud zatoužíte po lidském hemžení a nějaké činnosti, necelý kilometr daleko se nacházejí nejbližší obchody, taverny a bary.

Poloha

Město Molyvos, označované za perlu Lesbu leží na severním pobřeží ostrova. Rozkládá se na skalnatém výběžku a jeho dominantu tvoří opevněný hrad, který se nad ním tyčí jako orlí hnízdo. Pod ním jsou roztroušené dvoupatrové domky s červenými taškami na střechách a obložené kamenem, tak typické pro tamní kraj. Klikatými dlážděnými uličkami se od hradu dostanete až do přístavu, kam směřují každý den místní rybáři se svými úlovky. Na večer a v noci se hrad i podhradí rozzáří stovkami světel, které dodají Molyvosu vpravdě pohádkovou atmosféru.

O hotelu

Hotel Belvedere nedávno prošel rekonstrukcí, proto klienti mohou užívat nového, nezničeného zařízení jak pokojů, tak i společných prostor.  Denním centrem hotelu je prostorný sladkovodní bazén, z jehož teras můžete obdivovat modř Egejského moře. Terasy jsou vybavené lehátky se slunečníky, občerstvení se podává v blízkém pool baru. Pokud dáváte přednost koupání ve slané vodě a hučení moře, oblázková pláž je vzdálená asi jen 100 metrů od hotelu. Pro aktivní klientelu bude zajímavá vzdálenější pláž v Molyvosu, která nabízí širokou škálu vodních sportů, z hotelu je na ni 3x denně zajištěna doprava autobusy.

K poměrně bohatému vybavení hotelu patří fitness, jacuzzi, televizní koutek, směnárna. Za poplatek si můžete zahrát kulečník nebo se nechat namasírovat zkušenými maséry. Děti najdou vyžití na dětském hřišti. Stravování zajišťuje hotelová restaurace s venkovní terasou a taverna ala carte. V hlavní budově je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Ubytování

Klientům standardně nabízíme dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Každý z pokojů disponuje terasou nebo balkonem, výhled je na moře nebo do zahrady. V pokoji je k dispozici klimatizace, minilednička, za poplatek trezor. Máte možnost dvou přistýlek, dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování

V ceně je All Inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, navíc ještě dopolední a dopolední svačiny a neomezenou konzumaci lokálních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji