Exotická svatba

tel. 251 566 249

Lesbos |  Hotely Lesbos |  Olive Press

Olive Press * * *

Lesbos

Tříhvězdičkový hotel Olive Press leží v historickém městě Molyvos, asi 200 metrů od centra a přímo u oblázkové pláže. Od hotelového bazénu se můžete kochat pohledem na fascinující zříceninu byzantského hradu a na část města. Hotel sám má velmi zajímavou atmosféru, která vychází z jeho původního účelu: dříve tamní budovy sloužily jako továrna na lisování oliv a lehce industriální ráz objektu přenesli architekti do současnosti – hotelové budovy jsou obložené kamenem z vnějšku, místy i zevnitř a dominantu tvoří tovární komín. Líbit se zde bude hlavně mladým párům, kteří vyhledávají zajímavá místa raději než luxus. Hotel Olive Press má ještě jednu přednost. Jelikož na Lesbu se smí oddávat pouze na radnici v Molyvosu, leží tento hotel ze všech v naší nabídce nejblíže.

Poloha

Město Molyvos, za časů Antiky zvané Mythimna, je nejstarším sídlem ostrova a díky svým památkám a neopakovatelnému rázu bylo zapsané na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Leží na skalnatém výběžku, na jehož nejvyšším bodě stojí opevněný byzantský hrad. Uličky vedoucí od hradu k pobřeží jsou lemované kamennými dvoupatrovými domky s červenými střechami, typickými pro tento ostrov. Dlážděné uličky vás dovedou až do přístavu, který slouží hlavně místním rybářům.

Od hlavního města Lesbu je Molyvos vzdálen 62 kilometrů.

O hotelu

Největší devizou tříhvězdičkového resortu je jeho architektura, kamenem obložené domy a dlážděné venkovní prostory mu dodávají unikátní ráz. K hotelu náleží bazén a oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází hned vedle. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma, pobyt u něho zpříjemní pool bar, kde vám rádi namíchají osvěžující koktejl. V hotelu najdete ještě snack bar a restauraci. S dalších služeb hotelu jmenujme recepci, lobby bar, TV koutek, internet zdarma...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj je spojen s koupelnou se sprchou a WC, nebudete postrádat ani fén. V pokoji je klimatizace, telefon, rádio, televizor se satelitním příjmem a lednička. Připlatíte si za pokoj s výhledem na moře, zdarma je naopak jedna přistýlka a zapůjčení dětské postýlky.

Stravování

V ceně pobytu si zaplatíte pouze snídani formou bufetu, máte ale možnost si dokoupit večeře, které  se sestávají ze salátu, předkrmu, hlavního jídla a moučníku. Další možnosti stravování jsou v centru Molyvos, které je plné taveren a restaurací.

Zdroj foto: CK AlexVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji