Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 3 4 Další »

Anse Chastanet * * * *

Svatá Lucie

Architekt a majitel romantického rezortu Anse Chastanet upřímně věří v přírodu. Proto vytvořil hotel, jehož přirozenou součástí jsou stromy a květiny, vůně, moře a zpěv ptáků. Pozemky, které obklopuje 600 akrů bujného tropického pralesa, sousedí s dvěma slunnými plážemi.

Detail Hotelu

Bacolet Beach Club * * * *

Tobago

Bacolet Beach Club je malý, elegantní hotel, jeho personál si zakládá na osobním přístupu k hostům. Autorkou designu je přední topmodelka Gloria Jones-Knapp, která mu dodala nadčasový šmrnc a eleganci.

Detail Hotelu

Calabash Cove & SPA * * * * *

Svatá Lucie

Calabash Cove je luxusní pětihvězdičkový hotel, který byl navržen s velkou péčí, aby co nejlépe harmonizoval s krásami okolní přírody. Čtyři hlavní živly – země, vzduch, světlo a vodu reprezentuje exotické dřevo, kámen a další přírodní materiály, které jsou zakomponovány do budov. Resort Calabash Cove je zkrátka skvělým místem pro prožití svého velkého dne.

Detail Hotelu

Calabash Hotel * * * * *

Grenada

Resort Calabash se skládá ze třiceti siut postavených čelem k moři ve tvaru podkovy kolem osmiakrové tropické zahrady. Resort vyniká skvělým servisem a personál se řídí pravidlem, že žádné přání klientů není nemožné.

Detail Hotelu

Coco Reef * * * * *

Tobago

Tobago je ostrov klidu, exotické krásy s úchvatnými tropickými pralesy, mnoha historickými pamětihodnostmi a nedostižnými plážemi – a to všechno nabízí i resort Coco Reef, jeden z předních  hotelů tohoto karibského ráje.

Detail Hotelu

Coral Reef Club * * * * *

Barbados

Nedávno zrenovovaný resort Coral Reef Club se může pyšnit pěti hvězdičkami a právem, je totiž dokonalou ukázkou elegance Západní Indie. Prioritou personálu je dodržet heslo: "Small Luxury Hotel of the World"

Detail Hotelu

Coyaba Beach Resort * * * *

Grenada

Čtyřhvězdičkový Coyaba Beach Resort leží přímo na světoznámé pláži Grande Anse. Pobyt zde zaručuje příjemný mix odpočinku, kulturního a nočního života a nákupních příležitostí.

Detail Hotelu

Crane * * * * *

Barbados

Resort The Crane byl prvním, který byl  na Barbadosu postaven, jeho historie sahá až do roku 1887. Kombinuje eleganci, starosvětský šarm a úžasné přírodní krásy.

Detail Hotelu

Flamboyant Hotel and Villas * * *

Grenada

Pláž Grand Anse je považována za nejkrásnější část Grenady a právě u ní se nachází tříhvězdičkový resort Flamboyant hotel and Villas. Stojí v překrásné tropické zahradě a okno každého pokoje, apartmánu či vily nabízí fantastický výhled do krajiny nebo na moře.

Detail Hotelu

Galley Bay * * * *

Antigua

Dovolenkový resort Galley Bay potěší hosty rafinovanou, neokázalou atmosférou, stejně jako příjemnými cenami All Inclusive. Poloha přímo  u tyrkysově modrých mořských vod  v bujné zahradě nabízí příjemný pobyt každému, kdo si alespoň a pár sní touží odpočinout od hektické civilizace.

Detail Hotelu

Grafton Beach * * *

Tobago

Slunce, pláže, moře a zábava – to je motto rodinného prázdninového letoviska Grafton Beach na ostrově Tobago. Od svého otevření v roce 1989 získal slušnou řádku ocenění za nabízené služby a stal se jedním z nejoblíbenějších rodinných hotelů v lokalitě.

Detail Hotelu

Half Moon Blue * * * *

Tobago

Hotel Half Moon Blue postavený v koloniálním stylu s vysokými stropy a prostornými verandami shlíží z kopce na skrytou zátoku. Jeho prostředí i celé pojetí je stvořené pro trávení lenivých dní a romantických, exotických nocí dovolené.

Detail Hotelu

Jade Mountain * * * * * *

Svatá Lucie

Na majestátně rozléhajících se 242 hektarů přímořského rezortu Anse Chastanet shlíží areál hotelu  Jade Mountain coby přírodu-respektující architektura velebící krásy jedinečného ostrova Svatá Lucie.

Detail Hotelu

Jalousie Plantation * * * * *

Svatá Lucie

Luxusní resort The Jalousie Plantation je zasazen do bezmála 100 akrů rozlehlého tropického pralesa, přímo na pobřeží malebné zátoky, nad níž se tyčí ikonické vrcholy Piton. Jak název napovídá je postaven v plantážnickém stylu, který mu dává starobylý šarm.

Detail Hotelu

La Source Hotel * * * * *

Grenada

Čtyřhvězdičkový resort La Source nabízí širokou škálu SPA terapií, aktivit, vodních sportů a kurzů, při kterých si odpočinete od starostí všedních dnů a odreagujete přebytečný stres.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 3 4 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji