Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatá Lucie |  Hotely Svatá Lucie |  Jalousie Plantation

Jalousie Plantation * * * * *

Svatá Lucie

Luxusní resort The Jalousie Plantation je zasazen do bezmála 100 akrů rozlehlého tropického pralesa, přímo na pobřeží malebné zátoky, nad níž se tyčí ikonické vrcholy Piton. Jak název napovídá je postaven v plantážnickém stylu, který mu dává starobylý šarm. Bohaté vybavení hotelu nabízí jak širokou nabídku vodních sportů, či výletů do pralesa tak i jedinečné hotelové lázně. Zde si musí užít dovolenou každá návštěvník, ať se jedná o rodinu s dětmi, nebo zamilovaný pár na svatební cestě. O kvalitách resortu svědčí jistě i ocenění z roku 2010, kdy se The Jalousie Plantation stal držitelem ocenění The Favourite Leisure Hotel, The Americas & the Caribbean.

Poloha

Krásný hotel Jalousie Plantation se nachází na jednom z nejpůvabnějších míst ostrova Svatá Lucie, v zátoce Piton Bay na úpatí kopců Les Pitons, které jsou zapsány na seznamu Světového dědictví UNESCO. Nedaleko se nachází činná sopka a možná někteří z návštěvníků využijí možnosti tento nebezpečný výtvor přírody navštívit. Hotel zabírá jedinou bílou pláž na ostrově. Asi deset minut jízdy na sever najdete městečko Soufrière, které bývalo hlavním městem ostrova.

O hotelu

Hotelu postaveném v koloniálním stylu vévodí bělostná hlavní budova s recepcí, od níž se směrem k moří rozprostírá slunná terasa se sladkovodním bazénem. V okolí jsou roztroušené stylové vily poskytující ubytování. Hotel disponuje několika restauracemi a bary, které podívají hlavně karibskou kuchyni, přičemž k pití doporučujeme typický produkt Karibiku – rum.

K hotelovým službám patří například rozšířené recepční služby, salon krásy, fitness, směnárna, čistírna, prodej novin, suvenýrů, noční klub, parkování zdarma, nebo pomoc s výlety. Hotel také nabízí výborné zázemí pro pořádání obchodních jednání či konferencí, k tomuto účelu slouží  zasedací místnosti a audiovizuálním vybavením, čivysokorychlostní internet v veřejných prostorách.

Personál The Jalousie Plantation myslí i na rodiny s dětmi, pro které funguje výukové centrum a možnost hlídání.

Ubytování

Rekreační středisko nabízí ubytování v několika pokojích situovaných v hlavní budově a v naprostém soukromí v oddělených vilkách, které jsou rozděleny do několika kategorií. K základnímu vybavení patří klimatizace, telefon, televizor s CD a DVD přehrávačem, žehlička, fén, lednička, kávovar, trezor.

Luxury Sugar Mill Rooms

Prostorné pokoje situované v samém srdci  The Jalousie Plantation mají výhled do zahrady.Každý má vlastní zděnou zahrádku se zapuštěným bazénkem.

Superior Luxury Sugar Mill Rooms

tyto pokoje jsou velmi podobné předcházející kategorii, ale jako bonus mají střešní terasu s výhledem na oceán nebo Gros Piton.

Sugar Beach Luxury Villas

Ubytování v naprostém soukromí v samostatné vile s výhledem na Piton s privátním patiem a velkým zapuštěným bazénem.

Superior Luxury Villas

Prostorné bydlení se samostatným obývacím pokojem a oddělenou ložnicí.Francouzská okna vedou na terasu s velkým bazénem a venkovní jídelnou.

Grand Luxury Villas

Krásně zařízené vily v klasickém plantážnickém stylu s velkým obývacímprostorem a rozlehlou ložnicí, soukromou terasou a velkým bazénem.

Two Bedroom Grand Luxury Villas

Romantické bydlení s dvěma ložnicemi, dvěma obývacími pokoji s velkou terasou advěma bazény je určeno větším rodinám či skupinám.

Restaurace a bary

Great Room

 • elegantní restaurace v koloniálním stylu
 • karibská kuchyně

Bayside Restaurant

 • plážová restaurace, snídaně, obědy, večeře
 • lokální kuchyně, pizza, sendviče, grilovaná jídla

Bayside Bar

 • plážový bar
 • míchané koktejly, lehká jídla během dne

The Cane Bar

 • elegantní prostředí jako stvořené ke schůzkám
 • široký výběr rumá tamní i mezinárodní produkce
 • sushi a sashimi, ryby a další světové speciality

The Late Night Bar

 • noční bar pouze pro dospělé

The Palm Court Lounge

 • bar v anglickém stylu nabízí čaje o páté, zmrzliny, sendviče, koktejly, víno, pivo

Aktivity

Prázdninový resort The Jalousie Plantation nabízí  svým klientům v rámci pobytu zdarma  windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, šnorchlování, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, fitness, jóga, pilates, aerobik. Navíc také jednu lekci potápění a jeden ponor denně (kromě neděle).  Za příplatek si pak můžete dopřát potápěčské kurzy nebo tenisové lekce.

Hotelové lázně skryté před zvědavými zraky výše ve svazích, kryté stromy s krásným výhledem na zátoku, nabízejí široký rozsah služeb od manikůry a pedikůry, péči o obličej a tělo, masáže, zábaly, peeling z mořské soli a další.

Zdroj foto: Jalousie PlantationVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji