Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Anse Chastanet * * * *

Svatá Lucie

Architekt a majitel romantického rezortu Anse Chastanet upřímně věří v přírodu. Proto vytvořil hotel, jehož přirozenou součástí jsou stromy a květiny, vůně, moře a zpěv ptáků. Pozemky, které obklopuje 600 akrů bujného tropického pralesa, sousedí s dvěma slunnými plážemi.

Detail Hotelu

Calabash Cove & SPA * * * * *

Svatá Lucie

Calabash Cove je luxusní pětihvězdičkový hotel, který byl navržen s velkou péčí, aby co nejlépe harmonizoval s krásami okolní přírody. Čtyři hlavní živly – země, vzduch, světlo a vodu reprezentuje exotické dřevo, kámen a další přírodní materiály, které jsou zakomponovány do budov. Resort Calabash Cove je zkrátka skvělým místem pro prožití svého velkého dne.

Detail Hotelu

Jade Mountain * * * * * *

Svatá Lucie

Na majestátně rozléhajících se 242 hektarů přímořského rezortu Anse Chastanet shlíží areál hotelu  Jade Mountain coby přírodu-respektující architektura velebící krásy jedinečného ostrova Svatá Lucie.

Detail Hotelu

Jalousie Plantation * * * * *

Svatá Lucie

Luxusní resort The Jalousie Plantation je zasazen do bezmála 100 akrů rozlehlého tropického pralesa, přímo na pobřeží malebné zátoky, nad níž se tyčí ikonické vrcholy Piton. Jak název napovídá je postaven v plantážnickém stylu, který mu dává starobylý šarm.

Detail Hotelu

Ladera Resort * * * *

Svatá Lucie

Hotel Ladera vznikl přestavbou jedné z nejstarších plantáží v okolí města Soufrière. Hnízdí ve stahu hory St. Lucie ve výšce 330 metrů s krásným výhledem na hory Piton a Karibské moře. Snahou hotelu je nabídnout klientům odpočinek v souladu se zachovalou přírodou Svaté Lucie.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji