Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatá Lucie |  Hotely Svatá Lucie |  Calabash Cove & SPA

Calabash Cove & SPA * * * * *

Svatá Lucie

Calabash Cove je luxusní pětihvězdičkový hotel, který leží na jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších ostrovů na světě – Svaté Lucii, kterému se také pro jeho neposkvrněnou krásu přezdívá Svatá Helena Západní Indie. Resort byl navržen s velkou péčí, aby co nejlépe harmonizoval s krásami okolní přírody. Čtyři hlavní živly – země, vzduch, světlo a vodu reprezentuje exotické dřevo, kámen a další přírodní materiály, které jsou zakomponovány do budov. Okolní zahrady navrhovali nejlepší architekti Karibiku, kteří je zaplnili barevnými květinami a tropickými stromy. Resort Calabash Cove je zkrátka skvělým místem pro romanticky založené páry, kteří hledají místo, kde strávit líbánky nebo kde prožít svůj velký den.

Poloha

Pětihvězdičkový resort Calabash Cove & SPA leží na severozápadním pobřeží ostrova Svatá Lucie  se skryté zátoce s bělostnou pláží Bonaire Bay. Rozprostírá se na svazích kopců, které pozvolna klesají k písčité pláži, kterou ochlazují oceánské brízy a omývají tyrkysové vody Karibského moře. V pozadí se vypínají vrcholy vyhaslých sopek pokryté tropickým pralesem, typické dominanty ostrova.

Nedaleko se nachází desetitisícová metropole Svaté Lucie Castries, která je domovem největšího Karibského přístavu, pevností z minulých století, ale také mnoha současných radovánek, jako jsou nákupy, dobré jídlo či noční život.

O hotelu

Calabash Cove & SPA je nejnovějším resortem na Svaté Lucii. Vévodí mu velkolepá lobby s recepcí na niž navazuje slunečná terasa s velkým sladkovodním bazénem, u něhož nechybí ani bar podávající občerstvení a osvěžující tropické koktejly. Z teras je krásný výhled na oceán.

Hotel vysoké úrovně disponuje pochopitelně standardním vybavením a službami jako kadeřnictví, salon krásy, fitness centrum, směnárna, prádelna, chemická čistírna, parkoviště, počítačová místnost a herna, bezdrátový přístup k internetu.

Ubytování

Ubytování v  Calabash Cove Resort & Spa je rozděleno do několika kategoriích, z nichž každá poskytuje luxus a pohodlí s výhledem z balkonu na Karibské moře, nebo na hlavní město Castries na jihu nebo na Martinik na severu . Všechny jsou zařízeny vybavením z přírodních materiálů, mají zapuštěný bazén, venkovní sprchu, houpací síť a jacuzzi. Nechybí ani mini bar, plazmová TV, internet, klimatizace a telefon.

Water's Edge Cottages

Chatky z mahagonového dřeva mají oddělenou ložnici, obytnou část, koupelnu a terasu s vlastní tropickou flórou. Určeny pro ubytování maximálně dvoudospělých a dvou dětí do šesti let.

Swim-Up Jr Suites

Na rozloze 57 m2 najdete spojenou ložnici a obývací část, koupelnu a terasus venkovním sezením. Slouží k ubytování maximálně dvou dospělých.

Sunset Ocean View Jr Suites

Suity s krásným výhledem na západy slunce v Karibském moři mají velikost kolem 60m2. Mají spojenou obývací část a ložnici a terasu s posezením.Určeny pro ubytování dvou dospělých a dítěte od 6ti let.

Restaurace a bary

Windsong Restaurant

  • mezinárodní kuchyně
  • snídaně, obědy, večeře

C Bar

  • mezinárodní koktejly, kvalitní vína

Aktivity

Jak z názvu resortu Calabash Cove & SPA vyplývá, součástí hotelu jsou plnohodnotné lázně s masážemi, jógou a pilates. Dále tu nabízí mnoho aktivit vodních i na souši. V krásné zátoce s průzračnou vodu se nabízí potápění, šnorchlování, ale i plavby na jachtě se zkušeným námořním kapitánem. Můžete si vyzkoušet hlubokomořské rybaření a k nejkrásnějším zážitkům dovolené jistě bude patřit pozorování delfínu a velryb.

Čarokrásná, divoká příroda ostrova Svaté Lucie přímo vybízí k pěší turistice do tropického pralesa nebo k výstupům na hory Piton.

Golf

Na ostrově se nachází osmnácti-jamkové golfové hřiště, s parametry  6 191 metrů, par 71 s restaurací, barem a Duty Free obchodem.

Zdroj foto: Calabash Cove & SPAVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji