Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatá Lucie |  Hotely Svatá Lucie |  Anse Chastanet

Anse Chastanet * * * *

Svatá Lucie

Architekt a majitel romantického rezortu Anse Chastanet upřímně věří v přírodu. Proto vytvořil hotel, jehož přirozenou součástí jsou stromy a květiny, vůně, moře a zpěv ptáků. Pozemky, které obklopuje 600 akrů bujného tropického pralesa, sousedí s dvěma slunnými plážemi. V křišťálově čisté vodě podél pobřeží se táhne pás barevných korálových útesů plnými tropických ryb. Místo ideální dovolené pro milovníky přírody a romanticky založené jedince.

Poloha

Nevelký rezort Anse Chastanet se nachází na tichém, jihozápadním pobřeží tropického ostrova Svatá Lucie pod dvěma zelenými vrcholy Pitons. Rozkládá se v samém srdci mořské rezervace Svaté Lucie mezi dvěma plážemi - Anse Chastanet a Anse Mamin, které jsou ideální jak pro koupání tak pro potápění.

Za pláží Anse Mamin se nachází stará francouzská koloniální plantáž s tropickou zahradou Eden, jejíž kořeny sahají až do 18. století. Na pozemku hotelu a v jeho okolí je několik kilometrů turistických tras.

Nedaleko na sever se nachází desetitisícová metropole Svaté Lucie Castries, které je domovem největšího Karibského přístavu, pevnosti z minulých století, ale také mnoha současných radovánek, jako jsou nákupy, dobré jídlo či noční život.

O hotelu

Hotel Anse Chastanet je bez jakéhokoliv sporu jedním z nejkrásnějších na Svaté Lucii. Je ideálním místem pro ty, kteří plánují stavbu nebo líbánky na krásném tropickém ostrově, stejně jako pro milovníky potápění či nadšence pěší turistiky.

V hotelu jsou dvě restaurace, bar, bazén, lázně a umělecká galerie. V recepci je půjčovna aut, a možnost výletů lodí.  Pro hotelové hosty je zdarma vodní taxi na druhou pláž Anse Mamin.

Ubytování

Protože je  Anse Chastanet oázou klidu nejsou na pokojích žádné televizory ani rádia, aby nerušily odpočinek hostů od nánosů civilizace. Všechny pokoje  mají stropní ventilátor, klimatizace je jen v suitách u pláže, protože ostatní jsou otevřené do přírody. Do vybavení dále patří lednička, rychlovarná konvice, fén a trezor.

Standard & Superior Hillside

Jsou umístěny ve svahu s výhledem na oceán nebo Piton. Standard Rooms jsou o něco menší, než Superior. Mají balkon.

Deluxe Beachside

Velmi prostorné pokoje s výhledem do tropické zahrady vzdálené jen několik kroků od vodní hladiny.

Hillside Deluxe

Velmi prostorné pokoje, z nichž každý má svůj individuální design. Některé jsou díky chybějícím stěnám, nebo střešním oknům dokonalou součástí přírody.

Premium Hillside

Pokoje Prmium mají v hotelu Anse Chastanet číslo 7. Nabízejí krásný výhled na horu Piton. Některým z nich chybí stěna a jsou tak součástí okolní přírody.

Infinity Pool Sanctuaries at Jade Mountain

Jsou umístěny vysoko na  Morne Chastanet s výhledem na Piton a Karibské moře. Kromě obytné a spací části mají i terasu s velmi extravagantně koncipovaným bazénem.

Restaurace a bary

Treehouse Restaurant

  • karibská kuchyně

Emeralds

  • vegetariánská kuchyně

Trou au Diable

  • karibské a kreolské speciality, saláty, sendviče, burgery

Apsara

  • indická kuchyně, karibské speciality

Piti Piton Lounge

  • salonek na svahu s krásným výhledem na zátoku a korálový útes

Beach Grill

  • grilované speciality na pláži
  • otevřeno denně mimo úterý

Jungle Grill

  • denní bar na pláži Ande Mamin

Aktivity

Resort Anse Chastanet nabízí snad všechny možné volno časové aktivity – od nicnedělání na pláži až po adrenalinové zážitky. Přilehlý korálový útes nabízí jedinečné zážitky při potápění či šnorchlování, nedaleká džungle a hory zase krásné zážitky v turistiky a cykloturistiky, nechce si ujít možnost vystoupat na jeden z vrcholů Pitonu.

Na pláží můžete vyzkoušet kajak, windsurfing, případně si nechat doporučit některý z výletů na lodi. A když se vám nebude chtít dělat opravdu nic, můžete pozorovat nesčetné druhy exotických  ptáků, které resort spolu s vámi obývají.

Zdroj foto: Anse ChastanetVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji