Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 Další »

Hilton Moorea Lagoon Resort * * * * *

Moorea

Hilton Moorea Lagoon Resort se rozkládá na výběžku mezi plážemi dvou zátok. Luxusní bungalovy jsou koncipovány tak, že respektují typickou architekturu Polynésie při zachování veškerého možného komfortu.

Detail Hotelu

Intercontinental Le Moana Bora Bora Resort * * * * *

Bora Bora

Intercontinental Le Moana se rozkládá na místě zvaném Matira Point, které je považováno za jedno z nekrásnějších míst světa. A to z něj učinilo jeden z nejvíce romantických resortů své kategorie na Bora Bora.

Detail Hotelu

Intercontinental Moorea Resort & Spa * * * * *

Moorea

Krásný, romantický resort s nadmořskými chatkami roztroušenými nad mělkým tyrkysovým mořem a malými ostrůvky u pobřeží a vzrostlými palmami v hotelových zahradách vám vezme dech.

Detail Hotelu

Intercontinental Tahiti Resort * * * * *

Tahiti

Intercontinental Tahiti Resort je dlouhodobě považován za jeden z předních hotelů na Tahiti. Přátelský personál a lokace mají na svědomí, že se tu host cítí jako doma. Ze všech míst hotelů můžete obdivovat výhled na oslnivou, fascinující lagunu a na horizontu tajené hory nedalekého ostrova Moorea.

Detail Hotelu

Le Meridien Bora Bora * * * *

Bora Bora

Půvabný resort La Meridien se nachází na vnějším ochozu ostrůvků Bora Bora s výhledem na vrcholek hory Otemanu. Zelená příroda, tyrkysové moře, dřevěné a kamenné stavební komponenty a nedotčenost civilizací, to vše najdete v romantickém a přísně ekologickém resortu.

Detail Hotelu

Le Meridien Tahiti * * * *

Tahiti

Luxusní resort Le Meridien zasazen na nejkrásnější bílé pláži ostrova Tahiti byl vybudován jako útočiště těch, kteří hledají tropický ráj s úchvatným výhledem na tyrkysovou lagunu a klidné hory.

Detail Hotelu

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island * * * *

Bora Bora

Sofitel Bora Bora Marara Beach & Private Island může nabídnou hostům exkluzivní prostředí soukromého ostrůvku a krásné bílé písčité pláže. Pětadevadesát velkorysých bungalovů různých stylů a umístění zajišťuje komfortní ubytování jako z pohádky o ráji.

Detail Hotelu

Sofitel Maeva Beach Resort * * * *

Tahiti

Sofitel Tahiti Maeva Beach Resort je situován na půvabné pláži, obklopený tropickými zahradami. Nedávno zrenovovaný resort disponuje 216 stylovými pokoji, každý se soukromým balkonem a nádhernými výhledy na hory nebo přes lagunu na ostrov Moorea.

Detail Hotelu

Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort * * * *

Moorea

Sofitel Moorea la Ora Beach Resort je zasazen ve skryté krásné laguně s výhledem na pohoří ostrova Tahiti. Nedávno zrenovovaný resort disponuje 114 luxusními bungalovy postavenými nad hladinou moře, na pláži nebo v zahradách, kde je stíní vysoké palmy.

Detail Hotelu

Moorea Pearl Beach Resort * * * *

Moorea

Čtyřhvězdičkový resort Moorea Pearl Resort & Spa na severním pobřeží nedaleko vesnice Maharepa má ideální polohu mezi majestátní Cookovou zátokou a golfovým hřištěm. Jeho zařízení představuje vkusnou kombinaci polynéských tradic a moderních vymožeností.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Bora Bora Pearl Beach Resort * * * * *

Bora Bora

Pearl Beach Resort se nachází na Motu Tevairoa, jednom z vnějších ostrovů Bora Bora. Zabírá krásnou lagunu a nabízí inspirativní pohled na horu Otemanu, zatímco si v klidu a pohodlí užíváte svůj odpolední koktejl na pláži.

Detail Hotelu

Fare Vai Moana * * *

Moorea

Resort Fare Vai Moana na západním pobřeží ostrova Moroea, jednoho z jeho nejkrásnějších míst, které je proslulé úchvatnými západy slunce. Pláž hotelu omývají tyrkysové vody moře a nad hlavami hostů se tyčí zelený kužel vulkánu.

Detail Hotelu

Four Seasons Bora Bora * * * * *

Bora Bora

Hotelový komplex jednoho je nejznámějších světových hotelových řetězců – Four Seasons - patří na Bora Bora mezi ty nejluxusnější, čemuž odpovídá i pětihvězdičkový rating.

Detail Hotelu

Hilton Bora Nui Resort & Spa * * * * *

Bora Bora

Mezi tyrkysovou lagunou a ohromující lávovou horou Otemanu je Hilton Bora Nui Resort & Spa zasazen ve chráněné zátoce bílých pláží a lávovými skalami. Před bouřlivými vlnami Tichého oceánu jej chrání prstenec korálových útesů a zajišťuje tak perfektní místo k dovádění, plavání či šnorchlování.

Detail Hotelu

Hotel Hibiscus * *

Moorea

Komplex hotelu Hibiscus se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Moorea. Je situován přímo na pláži, vybudován v tradičním tahitském stylu uprostřed zelené, tropické zahrady.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji