Exotická svatba

tel. 251 566 249

Grenada |  Hotely Grenada |  Flamboyant Hotel and Villas

Flamboyant Hotel and Villas * * *

Grenada

Pláž Grand Anse je považována za nejkrásnější část Grenady a právě u ní se nachází tříhvězdičkový resort Flamboyant hotel and Villas. Stojí v překrásné tropické zahradě a okno každého pokoje, apartmánu či vily nabízí fantastický výhled do krajiny nebo na moře. Bohaté vybavení pro zábavu hostů zahrnuje bazén, hernu, plážovou restauraci s terasou, tělocvičnu a noční bar Owl, kde je otevřeno do tří hodin v noci.

Poloha

Flamboyant Hotel and Villas leží v jižní části ostrova, v kopích přímo nad pláží Grande Anse, za ním se směrem do  vnitrozemí zvedají  kopce pokryté zeleným pralesem. Pláž Grande Anse je jakýmsi živým turistickým centrem ostrova. Tři kilometry dlouhá, omývaná průzračnými vodami je ideální jak pro plavání tak pro vodní sporty , ale nejvíce pro potápění a šnorchlování. Hlavní město St. Georges, které leží nedaleko, reprezentuje bohatou historickou, kulturní  tradici ostrova i jeho přírodní krásy.

O hotelu

Tříhvězdičkový resort má vše, co prázdninový resort potřebuje.  Strava je zajištěna v oceňované plážové restauraci, pláž s lehátky pro hosty, salonek s jazzovou hudbou, kde hosté mohou vychutnat drink nebo se utkat v kartách. Pro udržení kondice tu funguje klimatizovaná posilovna, nebo si můžete nechat tělo hýčkat masáží či kúrami salonu krásy. Kolem bazénu se rozprostírají terasy, kde se při lenošení můžete kochat pohledem na temně modré vody oceánu. A noční zábavu, která k dovolené neodmyslitelně patří, najdete ve vyhlášeném nočním baru Owl. Fuguje tu také směnárna a půjčovna aut, pokud nechcete řídit, taxi je připraveno zavést vás kamkoli na ostrově.

Ubytování

Pokoje jsou  zařízené v teplých barvách tropického slunce, výhledy směřují do zahrady, na moře nebo nedaleký přístav v St. George. Pokoje jsou vybavené klimatizací, telefonem, kabelovou TV, vysoušečem vlasů, radiem, trezorem, kávovarem, žehličkou a WiFi signálem. Studia mají navíc obývací kout a kuchyňku s mikrovlnkou a toustovačem.

Pokoje jsou rozdělené na:

  • Standard Room

  • Deluxe Room

  • Studio

  • Deluxe Studio

Restaurace a bary

Flamboyant Restaurant & Bar

  • plážová restaurace s terasou
  • vítěz několika kulinářských ocenění
  • lokální a kontinentální kuchyně

Owl

  • noční sport bar
  • otevřeno do 3 hodin v noci

Aktivity

Hotel se nachází v kopci přímo nad pláží, ale pokud se vám nechce pěšky, nevadí, doprava je zajištěna. Na pláži se můžete věnovat šnorchlování, zkusit vodní skútr, šlapadla, surf, plachtění. Nebo se třeba projet na kajaku, které hotel poskytuje zdarma. Je tu také potápěčské centrum, kde si můžete vzít kurz, nebo se potopit k jednomu z prastarých vraků, jimiž jsou pobřežní vody Grenady proslulé.

Zdroj foto: Flamboyant Hotel and VillasVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji