Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tobago |  Hotely Tobago |  Coco Reef

Coco Reef * * * * *

Tobago

Tobago je ostrov klidu, exotické krásy s úchvatnými tropickými pralesy, mnoha historickými pamětihodnostmi a nedostižnými plážemi – a to všechno nabízí i resort Coco Reef, jeden z předních hotelů tohoto karibského ráje. Fotografie ani videa nemohou zachytit jedinečnost prostředí Coco Reef, to můžete jen zažít.

 Poloha

Hotel Coco Reef  byl postaven na půvabném jihozápadním pobřeží ostrova Tobago u města Crown Point jen  několik minut jízdy od mezinárodního letiště. Scarborough, největší město ostrova, je vzdáleno osm kilometrů. Z pamětihodností rozhodně stojí  za vidění historická dominanta Scarborough – Pevnost krále Jiřího, v níž jeumístěno nyní muzeum.

Přímo v letovisku Crown Point se nacházejí bary, restaurace, obchůdky a dvě    z nejoblíbenějších plážíostrova -  Store Bay a Pigeon Point.

O hotelu

Areál je umístěn přímo u pláže v deseti akrové tropické zahradě. Cílem při výstavbě bylo zachovat a předat návštěvníkům unikátní architekturu Tobaga. Hotelu vévodí lobby pokrytá ručně dělanou terakotovou dlažbou, elegantnězakřiveným schodištěm, palmami, fontánkami a sochami.

Hotel hostům poskytuje restaurace, bary, bazén, obchodní arkádu s uměleckou galerií, kadeřníka, prádelnu a  čistírnu, hlídání dětí, konferenčnísály, sejfy, pronájem aut, motorek či kol.

Ubytová

Resort Coco Reef disponuje ubytováním v 135 pokojích, suites a vilách, které nabízejí tropickou eleganci s taškami krytou verandou a balkonem,malbami na stěnách a ručně dělaným nábytkem.

K vybavení všech pokojů patří klimatizace, telefon, budík, televize se satelitním příjmem, mini bar, sada přírodní kosmetiky do koupele, ručníky do lázně ina pláž, fén zabudovaný do zdi.

Restaurace a bary

Tamaras

  • mezinárodní kuchyně založená na lokálních surovinách
  • denně snídaně a večeře ve formě tropického bufetu

Bacchanals

  • obědy a celodenní přesnídávky
  • karibská kuchyně

The Gallery

  • odpolední čaje a karibské koktejly

Bobsters

  • ideální místo pro aperitiv ve formě šampaňského

Café Coco Restaurant and Bar

  • karibská jídla

Aktivity

Hotel nabízí mnoho různorodých aktivit. Přímo v hotelu se můžete oddávat rozmazlování v lázních masážemi, péčí v salonu krásy, potápění, šnorchlování, vodním sportům, windsurfingu, katamaránům, rybaření, tenisu či jízdě na koni. Pravidelně se tu pořádají sezonní kulturnífestivaly.

Hotel také nabízí několik výletů jako po různých zajímavých částech ostrova, přírodních krásách či historických zajímavostech.

Golf

Nedaleko se nachází  Mt. Irvine golf course, osmnácti-jamkové hřiště s jedinečným výhledem na Karibské moře. Bylo postaveno s roce 1968 na jemně se vlnících polích bývalých kokosových plantážích. Jeho parametryjsou: par 72, 6181.6 metrů.

Zdroj foto: Coco ReefVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji